Informacje

Jakub Przewoźnik: doskonale wiem, że razem możemy zmienić Oświęcim

 

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Oświęcimia,
serdecznie dziękuję za poparcie udzielone mi 7 kwietnia 2024 roku. Składam gorące podziękowania wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos oraz tym, którzy pomagali mi i wspierali w trakcie kampanii wyborczej.Na pierwszej linii frontu zawsze była rodzina – dziękuję żonie Ani, Antosiowi, Rodzicom, siostrze Ewie i Teściom. Dziękuję, że wytrzymaliście ze mną w tym nadzwyczajnym czasie kampanii wyborczej i zawsze służyliście mi radą, pomocą i wsparciem. Organizacyjnie i mentalnie wspierał mnie nasz lokalny sztab wyborczy – dziękuję Waldkowi, Pawłowi, Krzyśkowi, Radkowi i Bartkowi. Bez Was Panowie, to by się nie udało.

Dziękuję Wam za pomysły, inicjatywy, wspinanie się po drabinie przy montażu banerów, teksty, zdjęcia, filmy, grafiki, przejechane kilometry, a nawet zdarte buty. Dziękuję Wam za wiele godzin inspirujących rozmów przy kawie i Frugo, również jeszcze przed oficjalnym startem samorządowej kampanii wyborczej. Zawsze mogłem na Was liczyć! Teraz doskonale już wiem, że razem możemy zmienić Oświęcim.Dziękuję władzom Prawa i Sprawiedliwości za obdarzenie mnie swoim zaufaniem. To był dla mnie ogromny zaszczyt kandydować na prezydenta Oświęcimia z poparciem Prawa i Sprawiedliwości. Dziękuję b. premier Beacie Szydło, b. ministrowi Andrzejowi Adamczykowi oraz posłom Mariuszowi Krystianowi i Rafałowi Bochenkowi. Dziękuję też bardziej doświadczonym samorządowcom za wsparcie i rady. Dziękuję Iwonie Gibas z Zarządu Województwa Małopolskiego, Lucjuszowi Nadbereżnemu – prezydentowi Stalowej Woli oraz Bartoszowi Kalińskiemu – burmistrzowi Wadowic.Drodzy Mieszkańcy Oświęcimia, Państwa udział w tych wyborach utwierdził mnie w przekonaniu o tym, że w Oświęcimiu możliwe są zmiany na lepsze. Daliście mi Państwo siłę i wielki mandat zaufania. Wyrażona 7 kwietnia przez mieszkańców wola zmian i nadzieja na lepsze jutro – zobowiązuje. Dołożę wszelkich starań, aby moje obowiązki radnego wykonywać sumiennie i należycie, a udzielonego zaufania nie zawieść. Obiecuję pracować najlepiej jak potrafię, by spełniać Państwa oczekiwania. Tak aby za kolejne 5 lat zmienić Oświęcim na lepsze!

Moim kolegom radnym z okręgu numer 2 z całego serca życzę dalszej aktywności w działaniach na rzecz naszego miasta i jego mieszkańców. Moim kontrkandydatom na stanowisko prezydenta Oświęcimia dziękuję za walkę w duchu fair play. Dziękuję także mieszkańcom Oświęcimia, którzy oddali swoje głosy na całą drużynę Prawa i Sprawiedliwości, zarówno na prezydenta Oświęcimia, rady miasta, rady powiatu, czy do sejmiku województwa.

Szanowni Państwo, jeszcze raz bardzo dziękuję za zaufanie i poparcie! 3536 głosów na prezydenta Oświęcimia i 908 głosów do rady miasta, to naprawdę zobowiązuje.
W razie problemów jestem do Państwa dyspozycji – kubaprzewoznik@poczta.onet.pl

Z poważaniem, Jakub Przewoźnik

art. zlecony
Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend