Informacje

BRZESZCZE. Dzielnicowi zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali 42 – letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Pomimo niskich temperatur  mężczyzna poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności zdecydował się mieszkać w samochodzie na terenie jednego z kompleksów leśnych.

Dzielnicowi realizując zadania służbowe, podczas obchodu dzielnicy rozmawiając z mieszkańcami ustalili, że w jednym z kompleksów leśnych stoi najprawdopodobniej porzucony samochód marki fiat.

W związku z powyższym mundurowi natychmiast udali się do lasu, gdzie szybko zlokalizowali fiata w którym przebywał mężczyzna. Podczas legitymowania okazało się, że jest to poszukiwany listem gończym 42- latek bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna był poszukiwany od roku przez Sądy w Oświęcimiu oraz Wadowicach za przestępstwo niealimentacji.

Zatrzymany w poniedziałek (25.01.2021) został osadzony w jednym z zakładów karnych, w którym spędzi następne czternaście miesięcy.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.  

Przypominamy, że aktualny wykaz osób poszukiwanych z terenu powiatu oświęcimskiego znajduje się na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu: http://oswiecim.policja.gov.pl/pl/poszukiwani?strona=1

Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości,  o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numer alarmowy 112. Zapewniamy anonimowość.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend