Informacje

BOBREK. Kierowca Skody podczas wyprzedzania, potrącił jadącą w tym samym kierunku rowerzystkę (AKTUALIZACJA)

W dniu 24.10.2023 tuż po godzinie 8 służby ratunkowe interweniowały w Bobrku na ulicy Nadwiślańskiej, gdzie doszło do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy.

W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że 56 – letni mieszkaniec gminy Chełmek, kierując samochodem marki Skoda, podczas wyprzedzania, potrącił jadącą w tym samym kierunku na rowerze 84 – letnią mieszkankę gminy Chełmek. Rowerzystka pod opieką ratowników medycznych została przewieziona do szpitala. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń dziś w nocy zmarła.

W trakcie dalszego postępowania śledczy ustalą dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku drogowego.

Policja Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

8 komentarzy

  1. 84 latka na rowerze, nie ogląda się bo kark ją boli, nie sygnalizuje skrętu bo ręce bolą, zawsze ma pierwszeństwo bo ma lata i trzeba jej ustępować…

  2. Kolejna tragedia na drodze ,a Pan Dominik oferuje swoje usługi. Brak taktu,i umiaru.Rodzina w żałobie, a tu taki pasztet.

  3. Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419

  4. Nie żyje 84-letnia mieszkanka Bobrka (gm. Chełmek). Seniorkę jadącą na rowerze potrącił samochód osobowy. Jak informują poseł Marek Sowa i ksiądz Kazimierz Sowa na swoich facebookach zmarłą kobietą jest ich matka śp. Helena.

Send this to a friend