Informacje

BIERUŃ. Uwaga kierowcy, przed mostem przy ulicy Warszawskiej stanie fotoradar

Nie chlebem i solą, a radarem Województwo Śląskie będzie żegnać gości zza małopolskiej granicy. Przy ulicy Warszawskiej przed mostem na Wiśle stanie fotoradar.

W czwartek 7 grudnia odbędzie się „montaż urządzenia rejestrującego typu fotoradar”, konkretnie w „km 10+373”. To się będzie wiązało z niedogodnościami, tj. „zajęciem pobocza i części pasa ruchu”.

Źródło: Bieruń – Sprawy z Twojego miasta

Poprzedni artykułNastępny artykuł

10 komentarzy

 1. To normalne żeby kupić kierowców szukają kasy tam gdzie nie trzeba banda kret….w i tyle

 2. Policja powinna baczniej przyglądać się rowerzystom przejeżdżającym po pasach dla pieszych.

 3. @ObywatelX zapewne wszędzie się spieszysz. To auto z liśćmi na przedniej i tylnej szybie to Twój samochód? Od razu widać, że w za kierownicą siedzi kapuściany łeb. Nie nauczyli Cię na kursie, że poruszamy się tylko z maksymalnie dozwoloną prędkością obowiązującą na danym odcinku drogi i stosownie do panujących warunków pogodowych? Wiem, wiem robiłeś prawko na Momo. Prawdziwy miszcz kierownicy momo z ciebie. Jak ten czas leci. Chłopie wgrasz nowe oprogramowanie i piesi będą niewidzialni na pasach. Powodzenia.

 4. Do Aureli.
  Mam takie samo zdanie jak Pani. Napisałem tylko, że stoją nie tam gdzie niebezpiecznie tylko tam gdzie mogą natrzepać kasy. Sama Pani potwierdza to co ja pisałem, no właśnie widziała Pani kiedyś tam przy targowicy radiowóz?

 5. j-23 wystarczy przestrzegać przepisy ruchu drogowego i nie będzie mandatów. Jak ktoś chce świrować na drodze niech płaci. Wystarczy stanąć przy targu aby dowiedzieć się ilu świrów jeździ na czerwonym.

 6. @normalny, przestań tamować ruch to nie bedą Cię wszyscy wyprzedzać

 7. Pomysł dobry. Zła strona mostu. Niedzielne poranki 5.15-5.35. Od wiaduktu w Babicach do mostu w Bieruniu teren w większości zabudowany a wyprzedzania na podwójnej ciagłej i przejściach dla pieszych są na porządku dziennym. Gostki pędzą jak opętani. Świry to mało powiedziane. Radar czy odcinkowy pomiar prędkości? Pozabierać prawa jazdy jak zasługują. Komentarze o policjantach zbędne. Od tego są by słusznie karać, masz wątpliwości – odmów i sprawa do Sądu Grodzkiego a nie udawać mądrali w komentarzach. Mentalność Kalego. Jak ukarzą obcego są cacy, jak jego – no jak mogli. Czas pseudo wybrańców dróg kiedyś się kończy. Wtedy każdy policjant z białą czapką jest zły. Od dyslokacji patroli są przełożeni policjantów a nie wynurzenia domorosłych rajdowców.

 8. Zauważcie, że policja zawsze stoi w miejscu gdzie nie jest niebezpiecznie ale tam gdzie może złupić jak najwięcej kasy na kierowcach. Przykład – pod biurowcem Syntosu na ulicy Chemików. A te ich protekcjonalne gadki typu „panie Jacku czy Józku wie pan za co pana zatrzymaliśmy” w stosunku do kierowcy. Z pozycji siły od razu, a sami jeżdżą nieprzepisowo. Tysiące przykładów na YT. Zresztą każdy z nas to widzi na codzień na drogach. Wstydu nie mają niekiedy.

 9. Policjanci byli zbyt drodzy w utrzymaniu? Tylko po co fotoradar na granicy terenu zabudowanego? Chyba po to by łupić kierowców. Gdyby był postawiony wcześniej to jeszcze mógłbym to zrozumieć, ale tu. W Babicach w powiecie chrzanowskim też stali na granicy terenu zabudowanego. Nie wiem czy właściciel miejsca na którym stali ich wykopał, czy były skargi, bo już w tym miejscu nie stoją.

Send this to a friend