Informacje

ZATOR. Kobieta przez blisko dwa lata ukrywała się przed więzieniem

Dzielnicowi  z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 33 – latkę poszukiwaną listem gończym. Kobieta przez blisko dwa lata ukrywała się przed grożącą jej karą więzienia za oszustwa.

Do zatrzymania poszukiwanej doszło w niedzielę (20.06.2021)  w Zatorze. Tuż po 17.00  dzielnicowi podczas obchodu dzielnicy weszli na teren jednej z posesji, gdzie prowadzili ustalenia. W trakcie legitymowania 33 – latki bez stałego miejsca zamieszkania okazało się, że jest ona poszukiwana listem gończym przez Sąd Rejonowy w Wieliczce do odbycia kary pozbawienia wolności za oszustwa. W związku z powyższym kobieta została zatrzymana i trafiła do oświęcimskiej komendy Policji.

W poniedziałek (21.06.2021)  33 – latka została osadzona w jednym z zakładów karnych, w którym spędzi następne półtora roku. Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję. Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. 

Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości,  o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.

Zapewniamy anonimowość.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend