Informacje

Zapraszamy do nauki języka francuskiego i języka hiszpańskiego

Język angielski stał się uniwersalnym językiem międzynarodowym, ale to znajomość drugiego języka obcego jest długofalową inwestycją i atutem wyróżniającym na tle konkurencji.

Dlaczego warto uczyć się języka francuskiego?

Język francuski jest 5 językiem na świecie i posługuje się nim 240 milionów ludzi. Oprócz Francji po francusku porozumiemy się w Belgii, Szwajcarii, Kanadzie, Maroku, Tunezji i krajach Afryki Środkowej. Jest to jeden z trzech języków urzędowych w instytucjach unijnych, język oficjalny ONZ, UNESCO. Francja jest jednym z najważniejszych inwestorów zagranicznych w Polsce. I 4. największym odbiorcą towarów eksportowanych z Polski. W prawie wszystkich firmach outsourcingowych potrzeba osób z płynną znajomością francuskiego.

Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego?

Język hiszpański stał się 2 językiem mówionym na świecie. Posługuje się nim łącznie 400 mln ludzi. Jest językiem urzędowym w całej Ameryce Południowej i drugim językiem w USA. Jest drugim językiem używanym przez internautów. Znajomość hiszpańskiego ułatwi studiowanie za granicą, a także podróżowanie i poznawanie kultury. Gospodarka Ameryki Południowej rozwija się w coraz szybszym tempie i dzięki pracy zdalnej znajomość hiszpańskiego otwiera nowe możliwości zawodowe.

Agata:

Pół roku temu ubiegałam się o pracę w korporacji amerykańskiej. Pracodawca wymagał tylko znajomości języka angielskiego. Praca polega na obsłudze klientów z Ameryki Południowej, którzy teoretycznie znają język angielski. W praktyce niekoniecznie. I to właśnie znajomość języka hiszpańskiego zdecydowała, że to mnie zaproponowaną umowę o pracę na czas nieokreślony.

Bożena:

Języka hiszpańskiego zaczęłam się uczyć kiedy do Hiszpanii obowiązywały wizy i nie było tanich linii lotniczych. Zanim ukończyłam studia zwiedzałam Hiszpanię kilkadziesiąt razy zarabiając jako pilot wycieczek. Po studiach, dzięki doskonałej znajomości języka francuskiego, praktycznie bez doświadczenia zawodowego, znalazłam pracę w firmie zagranicznej jako asystent dyrekcji. A kolejną pracę, którą z przyjemnością wykonuję do dziś, znalazłam dzięki temu, że poszukiwano specjalistów biegle znających język hiszpański.

 

Zapraszamy do nauki języka francuskiego i języka hiszpańskiego

  • Gdzie: szkoła CUBE, Oświęcim, ul, Jagiełły 24
  • Kiedy: poniedziałki począwszy od 18 stycznia 2021
  • Grupy: 1 i 2 osobowe
  • 1 lekcja: 60 minut
  • Cennik: 60 złotych grupa 1 osobowa, 40 złotych w grupie 2 osobowej
  • Lektor: filolog z uprawnieniami pedagogicznymi, po pobytach zagranicznych, z wieloletnim doświadczeniem w pracy w biznesie i w edukacji
  • Normy sanitarne: dystans, maseczka, dezynfekcja
  • Zapisy pod nr telefonu: 502 405 252

 

art. zlecony
Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend