Informacje

ZADORA – Zakład Pogrzebowy Sucha Beskidzka. Tania firma pogrzebowa w Suchej Beskidzkiej

Pogrzeb jest bardzo smutnym czasem dla bliskich zmarłego. Jest to czas żałoby i dlatego wymaga wyjątkowego zrozumienia przez osoby z zewnątrz. Również pracownicy zakładu pogrzebowego powinni okazać szacunek i zrozumienie. Świadczy to o ich profesjonalizmie. Jednocześnie ceremonia pogrzebowa powinna być wyjątkowa, gdyż jest to ostatni moment na pożegnanie. Moment zadumy i wspomnień. Zakład pogrzebowy Sucha Beskidzka oferuje usługi pogrzebowa na najwyższym poziomie. Elegancja i piękna oprawa, to aspekty wyróżniające nas z pośród innych. Codziennie dokładamy wszelkich starań aby zadowolić wymagania klientów.

Zdjęcie: zakład-pogrzebowy-sucha-beskidzka.weebly.com

 

Usługi pogrzebowe świadczone przez zakład pogrzebowy Sucha Beskidzka

Firma pogrzebowa sucha beskidzka z wieloletnim doświadczeniem oferuje obszerny zakres usług. Przede wszystkim przygotowanie zmarłego do pogrzebu, oprawę kwiatową czy też zamieszczenie nekrologu w prasie. Organizujemy pogrzeby tradycyjne z trumną jak i z udziałem urny. Śmierć następuje w różnych okolicznościach i niezależnym od wszystkiego czasie. Dlatego też usługi pogrzebowe sucha beskidzka dostępne są 24 godziny na dobę. Nawet w środku nocy rodzina zmarłego może się z nami skontaktować. Oferujemy całodobowe przewozy ciał z domów i szpitali do chłodni.

Warta przy trumnie 

Warta przy trumnie jest zabiegiem przez nas wykonywanym i ma coraz więcej zwolenników. Jest bardzo uznawanym elementem ceremonii pogrzebowej i jednocześnie coraz bardziej pożądanym przez potencjalnych klientów. Podkreślenie podniosłego charakteru poprzez wartę honorową jest stosowana w każdym rodzaju pogrzebu. Nie tylko w wojskowym, jak to było wcześniej ogólnie przyjęte. Osoba zmarła zasługuje na okazanie należytego szacunku po śmierci. Była kochana i uwielbiana przez swoją rodzinę a jej brak jest ogromną stratą oraz traumą. Trudno jest się pogodzić ze stratą ukochanej osoby, niezależnie od tego czy była ona matką, mężem, siostrą, bratem czy też ojcem. Pogrążona w rozpaczy rodzina zasługuje na szacunek i zrozumienie a zmarły na wspaniały pogrzeb.

Oprawa muzyczna

Muzyka żałobna wyraża sporo emocji i wprowadza wyjątkowy nastrój. Pogrzeb sucha beskidzka z oprawą muzyczną jest zwieńczeniem ceremonii. Zawodowi muzycy grają muzykę religijną lub klasyczną wedle życzeń klienta. Jesteśmy otwarci na indywidualne życzenia i zawsze staramy je się spełnić. Być może rodzina zmarłego pragnie, by została zagrana ulubiona melodia osoby zmarłej która ma szczególne znaczenie. Oczywiście naszym zadaniem jest dołożyć wszelkich starań aby spełnić tą prośbę. Satysfakcja i zadowolenie potencjalnego klienta jest dla nas sprawą najwyższej wagi. Możliwe jest również odczytanie listu pożegnalnego od bliskich czy też znajomych. Można powiedzieć kilka słów od siebie. Każdy ma potrzebę pożegnania się w inny sposób i powinien mieć do tego prawo. W końcu to jest ostatni moment na powiedzenie do widzenia. Należy jednak pamiętać aby wszystkie szczegóły ceremonii były omówione wcześniej. Dom pogrzebowy sucha beskidzka zawsze stara się wesprzeć w tych trudnych chwilach i okazać empatię. Wykwalifikowani pracownicy doskonale wiedzą jak mają się zachować podczas obrzędu.

Msza w intencji osoby zmarłej

Firma pogrzebowa sucha beskidzka ma w swoim zwyczaju zakupienie mszy w intencji zmarłego. Na tej mszy rodzina jak i wszyscy bliscy mają okazję jeszcze raz pomodlić się za duszę zmarłego. Umieszczenie nekrologu w gazecie jest dodatkową usługą, którą możemy spełnić. Decyzja należy do klienta.

Zdjęcie: zadora24.pl

 

Kremacja Sucha Beskidzka

Kremacja sucha beskidzka jest coraz bardziej znana i stosowana. Istnieje możliwość skremowania zwłok zmarłego z jednoczesnym odprawieniem obrzędu pogrzebowego. Rodzina nie musi być obecna przy kremacji jeśli nie chce. Jest to kwestia indywidualna. Firma pogrzebowa sucha beskidzka bez problemu przewiezie zwłoki do krematorium znajdującego się możliwie najbliżej miejsca zamieszkania. Dla rodziny będzie to ogromny plus. Zaoszczędzi im to dalekiej jazdy i niepotrzebnego stresu. Ceremonia pogrzebowa odbywa się w kaplicach znajdujących się obok krematoriów i może być równie piękna. Pogrzeb z udziałem urny odbywa się podobnie. Rodzina i przyjaciele żegnają się ze zmarłym okazując mu szacunek i miłość. Oprawą zajmuje się oczywiście zakład pogrzebowy. Jeśli chodzi o formalności to również leży to w gestii firmy. Pełen zakres usług odciąża rodzinę oraz zaoszczędza jej niepotrzebnego i zarazem dodatkowego stresu.

Aspekty wyróżniające dom pogrzebowy Sucha Beskidzka

– wsparcie i pomoc w stosunku do osób pogrążonych w żałobie,

– eleganckie karawany,

– wysoka jakość wykonywanych usług,

– firma pogrzebowa sucha beskidzka załatwia wszelkie formalności związane z pogrzebem,

– zajmuje się transportem zwłok z drugiego końca kraju bądź kontynentu,

– kompetentny kierowca karawanu,

– przewożenie ciała z domu lub szpitala do krematorium,

– odprawianie ceremonii pogrzebowej z udziałem trumny jak i urny,

– dobry kontakt z lokalnym proboszczem i osób pracujących na cmentarzu,

– załatwianie formalności pogrzebowych,

– posiadanie niezbędnych dodatkowych akcesoriów, między innymi baldachimu ochraniającego przed – niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi oraz sztucznej trawy kamuflującej kawałki – —-rozmontowanego grobowca,

– dostosowanie swojej oferty do indywidualnych potrzeb klienta,

– dostępność oprawy muzycznej,

– pogrzeby we wszystkich obrządkach wyznaniowych,

– dostępność 24 godziny na dobę.

– Dostępność akcesoriów pogrzebowych

 

Pogrzeby sucha beskidzka wyróżniają się niezwykłą klasą i elegancją. Oczywiście organizujemy również klasyczne pogrzeby oraz bardziej skromne. Wszystko według życzeń klienta. Dysponujemy akcesoriami pogrzebowymi, takimi jak:

– trumny drewniane z drewna dębowego, sosnowego lub olchowego,

– trumny kremacyjne z drewna ekologicznego,

– krzyże i tabliczki,

– urny ceramiczne, metalowe, mosiężne lub drewniane.

 

Zakłady pogrzebowe sucha beskidzka

Zakłady pogrzebowe sucha beskidzka oferują swoim klientom profesjonalne usługi pogrzebowe. Zatrudniamy odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, którzy wiedzą jak się zachować w każdej sytuacji. Posiadają niezbędne doświadczenie zarówno w ceremonii z udziałem trumny jak i urny.  Dodatkowo można liczyć na ich wsparcie i zrozumienie w ciężkich chwilach. Całodobowy dostęp do naszych usług daje pełen komfort załatwienia niezbędnych działań. Pogrzeby sucha beskidzka odbywają się na lokalnym cmentarzu, gdzie nasi pracownicy znają księdza i mogą się z nim bezproblemowo porozumieć. Tak samo jest w przypadku osób obsługujących cmentarz. Jeśli chodzi o wycenę, to klient dostaje ją po wyrażeniu swoich oczekiwań. Wszystkie opcje są szczegółowo opisane i wycenione. Konsument ma jasno i wyraźnie określone za co i ile płaci. Rodzina decyduje, jaki budżet chce przeznaczyć na pogrzeb. Oferta przez nas przedstawiona nie posiada ukrytych kosztów. Jesteśmy w stanie spełnić najwyższe oczekiwania klientów. Satysfakcja potencjalnego konsumenta jest dla nas sprawą najwyższej wagi. Natomiast pozytywne opinie utwierdzają nas w przekonaniu, iż jesteśmy bardzo dobrzy w swoim fachu. Jest to swego rodzaju podziękowanie za trud i oddanie swojej pracy.

ZADORA – Zakład Pogrzebowy,

Sucha Beskidzka,

Marszałka Józefa Piłsudskiego 36

art. zlecony

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend