Informacje

Skuteczna akcja policji z Brzeszcz: ratunek dla 48-latka

Policjanci z Brzeszcz przeprowadzili skuteczną resuscytację u 48-latka, ratując mu życie po próbie samobójczej. Sprawdź, gdzie szukać pomocy w kryzysie.

Skuteczna akcja policji z Brzeszcz
Skuteczna akcja policji z Brzeszcz

Skuteczna Akcja Policji z Brzeszcz: Ratunek dla 48-latka

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Brzeszczach przeprowadzili skuteczną resuscytację krążeniowo-oddechową u 48-letniego mieszkańca gminy Brzeszcze, który targnął się na własne życie. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Dramatyczne Zdarzenie i Szybka Reakcja Policji

Do zdarzenia doszło w sobotę, 6 lipca 2024 roku, tuż po godzinie 21. Operator numeru alarmowego 112 otrzymał telefon od roztrzęsionej mieszkanki gminy Brzeszcze, która poinformowała, że jej mąż zamknął się w stodole i groził samobójstwem. Na miejsce natychmiast udał się patrol w składzie st. sierż. Kamil Rakoczy oraz st. post. Robert Ogorzały. Policjanci dostali się do stodoły, gdzie odnaleźli 48-latka niedającego oznak życia. Natychmiast przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, wzywając jednocześnie karetkę Pogotowia Ratunkowego. Po chwili mężczyzna odzyskał oddech.

Wsparcie Służb Ratunkowych

Na miejscu pojawili się również strażacy ochotnicy oraz ratownicy medyczni, którzy przejęli 48-latka i przewieźli go do szpitala. Dzięki szybkiej i skutecznej interwencji policjantów, życie mężczyzny zostało uratowane.

Pomoc w Kryzysie – Gdzie Szukać Wsparcia?

Jesteś w kryzysie? Fachowcy od pomocy w rozwiązywaniu problemów czekają na Ciebie. Przypominamy, że na terenie każdego powiatu znajduje się wiele instytucji, w tym Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Ośrodek Interwencji Kryzysowej, ośrodki pomocy społecznej oraz poradnie psychologiczne. Przedstawiciele tych instytucji są gotowi pomóc w rozwiązaniu trudnych sytuacji życiowych, zanim dojdzie do tragicznych wydarzeń.

Kontakty do Wsparcia

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend