Informacje

REGION. Wakacyjna turecka Antalya już dostępna z Kraków Airport

Kraków – Antalya liniami SunExpress– nowe połączenie, nowy przewoźnik #PROSTOzKRAKOWA. Od 3 maja będziemy mogli polecieć do wyjątkowego miejsca w Turcji aż 3 razy w tygodniu.

Do bogatej siatki połączeń #PROSTOzKRAKOWA dołączyły także tureckie linie SunExpress z połączeniem do portu lotniczego w Antalyi .” – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Dzięki połączeniu będziemy mieć możliwość spędzenia urlopu w popularnych kurortach Riwiery Tureckiej. Mamy nadzieję, że połączenie to pozwoli także na odkrywanie przez tureckich turystów magii Krakowa i Małopolski.” – dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.


Peter Glade, dyrektor handlowy SunExpress
: „Kto nie chciałby polecieć do Antalyi, korzystając z najlepszych linii lotniczych na świecie? Nasze tętniące życiem i różnorodne miasto rodzinne oferuje wszystko, co składa się na udane wakacje: wspaniałą gościnność, krystalicznie czystą wodę, piękne plaże, doskonałą kuchnię i bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny. ”dodał Peter Glade, dyrektor handlowy SunExpress.

Kraków Airport

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend