Informacje, Wideo

POWIAT. Przegląd najważniejszych wydarzeń ostatnich tygodni

W czerwcowym wydaniu Kroniki Powiatu Oświęcimskiego między innymi o oburzeniu wyrażonym przez większość Rady Powiatu wobec skandalicznego spotu PiS wykorzystującego były niemiecki obóz koncentracyjny i zagłady w bieżącej walce politycznej. 

Ponadto informujemy o podpisaniu przez władze Powiatu umowy ze stowarzyszeniem „Nasz Bocian” na opracowanie programu leczenia niepłodności metodą in vitro. 

Z kamerą gościliśmy na oficjalnym oddaniu drogi powiatowej w Brzezince, relacjonujemy przebieg konferencji w powiatowym „Chemiku”, podsumowujemy realizację programu Centrów Kształcenia Zawodowego przy szkołach branżowych prowadzonych przez Powiat. 

Przypominamy o umowie Powiatu z Województwem Małopolskim, dzięki której uda się dokończyć budowę i rozbudowę Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oświęcimiu. 

Relacjonujemy jubileusz jednostki OSP w Głębowicach, która wzbogaciła się o nowoczesny wóz dofinansowany przez Powiat Oświęcimski. Informujemy o sukcesie siatkarzy z kęckiego „Kopernika”, którzy sięgnęli po „srebro” mistrzostw Polski. 

Powracamy do gali w Kętach, na której nagrodzono zwycięzców konkursu „Wolontariusz Roku”.

art. zlecony

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend