Informacje

KRAKÓW. Osiem nowych połączeń z lotniska Kraków Airport

Belfast, Lourdes, Memmingen, Perugia, Rodos, Tuluza, Varna i Poznań to nowe kierunki w siatce połączeń Ryanaira z lotniska Kraków Airport.

Cieszymy się, że bazowy przewoźnik Kraków Airport – Ryanair poinformował dzisiaj o uruchomieniu nowych, wakacyjnych połączeń. To atrakcyjne i oczekiwane przez pasażerów trasy do wyjątkowych europejskich miast. – Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.
Mam przyjemność ogłosić nasz największy w historii rozkład lotów do Krakowa na sezon LATO 2023 z 8 nowymi destynacjami do Belfastu, Lourdes, Memmingen, Perugii, Poznania, Rodos, Tuluzy i Warny. – Michael O’Leary, Ryanair’s Group CEO.
Irlandzki przewoźnik zaznacza, że letni rozkład połączeń z Krakowa będzie najbogatszym w historii. Loty na tych trasach rozpoczną się z końcem marca.
Źródło: Kraków Airport
Poprzedni artykułNastępny artykuł

10 komentarzy

  1. Na szczęście do tego nie dojdzie. Pis ma w zwyczaju coś tam z pompą ogłaszać, a później latami udaje i chwali się, że pomysł realizuje. Tak jak gigantyczną fabryką z miliona „polskich”, „narodowych” samochodów elektrycznych, która teraz, jak się okazuje, ma być montownią jakiegoś chińskiego badziewia. Tak jak z przekopem Mierzei Wiślanej, uroczyście otwartym w połowie września, przez który jednak nie przepłynął dotąd żaden statek. Tak jak z kretyńskim Międzynarodowym Portem Lotniczym w Radomiu, z którego jednak nie odleciał jeszcze żaden samolot. I tak jak z wielką, nowoczesną elektrownią w Ostrołęce – tu przynajmniej sprawa jest jasna: pis ją najpierw zbudował, a następnie natychmiast zburzył.
    Rezultat będzie taki, że pis zostawi swoim następcom rozgrzebane pole buraczane pod Baranowem, z którym nie bardzo będzie wiadomo co zrobić. A jednocześnie da sobie na przyszłość alibi: „oto my zaczęliśmy budowę wspaniałego CPK i gdybyśmy nadal rządzili, to na pewno byśmy go już dawno skończyli. Ale nieudolna koalicja z peło, ulegając niemieckim naciskom …”.
    Megalomański CPK nie powstanie, ponieważ nie ma na niego pieniędzy i ponieważ pomysł jest najzwyczajniej w świecie biznesowo głupi.

  2. Idea CPK jest taka: w środku Polski powstanie megalotnisko, do którego pasażerów będzie się zwozić z całego kraju kolejami wielkich prędkości. Oznacza to automatycznie likwidację Balic, Pyrzowic i innych lokalnych portów lotniczych, jako niepotrzebnych. Więc z czego pisowiec Włoszek się cieszy? Z tego, że za sprawą pis stanie się grabarzem firmy, w której jest dyrektorem?

  3. podobno włoszek chce wybudować lotnisko w oświęcimiu żeby mógł latać do pracy

  4. Guten Abend herr @@@ !Dla ciebie wzorem są zachodnie autorytety,tak samo jak dla Tuska są i POzostaną Wielkie Niemcy. Bo po co wam CPK,jak przcież wy, POwce macie swoje lotnisko w Berlinie.

  5. No nie wiem panie Włoszek czy to dobrze się pokazywać w tak radosnej pozie z szefem Ryanaira, który przecież jest oczywistym antypolakiem, krytykującym wspaniały, narodowy i patriotyczny pomysł CPK: „Nie jest jeszcze za późno, by zrezygnować z budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego. Co więcej, ta inwestycja powinna zostać zatrzymana. To projekt w złym miejscu, w złym czasie, jest kompletną stratą pieniędzy. Tylko politycy-idioci mogli wpaść na taki pomysł” – powiedział Michael O’Leary.

Send this to a friend