Informacje, Kultura, Sport, Wideo

„Eko-Oświęcim. Moje Miasto Przyszłości”. Ostatni moment na zgłoszenie prac konkursowych

Jeszcze tylko kilka dni zostało na zgłoszenie prac w konkursie plastycznym „Eko-Oświęcim. Moje Miasto Przyszłości” organizowanym przez firmę Synthos. Prace konkursowe są przyjmowane do 12 kwietnia 2024 roku. Dla zwycięzców konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody, w tym niezapomniany wyjazd do Paryża.

Celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzież do wyrażenia, jak mogą przyczynić się do stworzenia ekologicznie świadomego miasta oraz jakie zmiany chcieliby zobaczyć w swoim otoczeniu.

Zorganizowaliśmy ten konkurs, aby promować zaangażowanie społeczne w kształtowaniu przyszłości naszego miasta. Chcemy, aby dzieci i młodzież miały możliwość wyrażenia swoich pomysłów na ekologiczną przyszłość miejsca, w którym żyją. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa przyczyni się do rozbudzenia kreatywności oraz świadomości ekologicznej wśród młodego pokolenia – mówi Zbigniew Warmuz, Prezes Synthos S.A.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas od I do VIII szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Oświęcim oraz dzieci i wnuków pracowników Synthos. Prace konkursowe można składać do 12 kwietnia 2024 roku. Zakończenie konkursu i wernisaż prac w Oświęcimskim Centrum Kultury zaplanowano na 20 kwietnia 2024 roku.

Dla zwycięzców konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody, w tym wyjątkowy wyjazd do Paryża, obejmujący m.in. pobyt w Disneylandzie oraz zwiedzanie ogrodów Giverny. Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej organizatora: https://www.synthosgroup.com/konkurs_plastyczny

art. partnerski

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend