Informacje

REGION. Kraków Airport powitał  5 mln milionowego pasażera

„Dzisiaj   w Kraków Airport symbolicznie powitaliśmy  5 mln milionowego pasażera w ilości obsłużonych pasażerów, od początku 2022. Dziękujemy za zaufanie tym wszystkim, którzy wybrali lotnisko w Krakowie-Balicach, jako początek swoich podróży. Wakacje na krakowskim lotnisku jeszcze się nie skończyły. Pasażerowie nadal mogą korzystać z letniej siatki połączeń. Wraz z przewoźnikami i całą drużyną Kraków Airport intensywnie pracujemy nad jesienno-zimową ofertą dla naszych pasażerów.  Mamy nadzieję, że kolejne miesiące przyniosą wzmożony ruch turystyczny także w sferze biznesowej a turyści odwiedzający Kraków i i Małopolskę nadal wzmacniać będą potencjał naszego regonu.” powiedział Radosław Włoszek prezes zarządu Kraków Airport.

Foto: www.facebook.com/KrakowAirport

Poprzedni artykułNastępny artykuł

4 komentarze

  1. Jednak zgodnie z planem rządu regionalne lotniska jak Pyrzowice czy Balice mając zostać zamknięte po oddaniu do użytku gigantycznego CPK. Do którego każdy Polak dojedzie błyskawicznie w wygodnych superpociągach PKP. Dzięki koncentracji ruchu lotniczego w jednym miejscu Baranów stanie się hiperlotniskiem przejmującym praktycznie całość lotów w centralnej Europie. Berlin, Monachium i Frankfurt upadną, a LOT zmiażdży konkurencję ze strony Lufy. Tak będzie.

  2. Polacy nie mają latać, tylko pracować dla Niemców, najlepiej w magazynach. Jeśli masz inne zdanie, to jesteś „antysemitą”.

  3. Pod kierownictwem zarządu i jej p;Prezesa Radosława Włoszka z PiS-u airport KrK bije rekordy,a POwcy chcą by Polacy latali z niemieckich lotnisk np. z Berlina.

Send this to a friend