Informacje

POWIAT. 17 grudnia odbędzie się Oświęcimska Wigilia na Rynku Głównym

Grupa „Oświęcimianie-Oświęcimianom” wspólnie z Urzędem Miasta Oświęcim zaprasza wszystkich chętnych na „Wigilię Oświęcimską”, która odbędzie się w dn. 17 grudnia br. (niedziela) o godz. 16.00 na oświęcimskim Rynku.

To tradycyjne spotkanie organizowane po raz 15 jest wspaniałą okazją do wspólnego spotkania mieszkańców ziemi oświęcimskiej, złożenia świątecznych życzeń, śpiewania kolęd i pastorałek oraz degustacji potraw wigilijnych ufundowanych przez dobroczyńców.

Grupa „Oświęcimianie-Oświęcimianom” zachęcają wszystkich chętnych (firmy i osoby prywatne) do wsparcia organizacji tego przedsięwzięcia.

Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 606 352 798.

Zapraszamy do współpracy i udziału!

Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

 1. Tym z prawej strony i tym z lewej strony, oraz tym pośrodku, Wesołych Świąt.
  Życzę Wam tolerancji, zrozumienia i akceptacji.
  Oraz całego Dobra Świata.

 2. Na wigilie zapraszamy wszystkich Polaków i obcokrajowców. To święto pojednania a nie walki politycznej ….

 3. Pisowskie mordy niech spadają z naszej wigili .To jes miejsce dla prawdziwych Polaków, a nie zaprzańców. Niech jadą do Warszawy na Żoliborz do Kaczora dyktatora tam jest ich miejsce.

 4. Ależ Wigilia to typowe katolickie, PiSowskie święto a nie POwskie czy lewackie. Więc mam nadzieję, że ci antypolacy tam nie zanieczyszczą swą bytnością atmosfery.. Przecież dla nich polskość to nienormalność.

 5. A Bochenek przyjdzie podziękować mieszkańcom? Będzie ktoś z lokalnego PiSu bo rok temu widziałem prezydenta miasta, wicestaroste, proboszczów a z chrześcijańskiego PiSu nikogo.

 6. Ciekawe ile dał na wigilię Bochenek jakby nie było sporo mieszkańców Oświęcimia oddało na niego głos dzięki temu został posłem na sejm.

 7. Ciekawe ile dał na wigilię Sowa i Niedziela a będzie się lansował jak Chwierut i bandą PO

Send this to a friend