Informacje

OŚWIĘCIM. Test sprawności syren alarmowych w rocznicę wybuchu powstania

W dniu 1 sierpnia 2022 roku o godzinie 17:00 zostanie przeprowadzony trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności. Włączenie w tym dniu syren będzie jednocześnie upamiętnieniem 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Trening polegał będzie na uruchomieniu syren alarmowych i wyemitowaniu sygnału akustycznego. Sygnał będzie miał charakter ćwiczebny w związku z tym prosimy nie podejmować żadnych działań.

MUW.pl

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

 1. @
  może coś od siebie bardziej merytorycznie? żadna sieć z dowolnego kraju nie jest w stanie w ciągu prawie 2 tygodni sprowadzić tak łatwego w transporcie towaru, jeżeli nie ma go w Polsce? może jakieś informacje bo moje to tylko domysły

 2. xyz: należy wytężyć mózgownicę i … gdyby braki cukru na rynku były wynikiem niemieckiego spisku, to cukru brakowałoby tylko w marketach niemieckich. Natomiast nie ma go także w sklepach polskich, portugalskich, francuskich i duńskich. Niemcy opanowali hurtownie, cukrownie i wykupili pola buraczane? Zakazali sprowadzania cukru do Polski z zagranicy ? Widocznie. Zaprawdę azaliż powiadam wam.

 3. do Prawdziwy Polak Patriota
  wytłumacz mi jak to możliwe, że nie celowe? Sieci niemieckie i inne oplatają cały świat, hula wymiana towarów w unii i sprowadza się je z każdego zakątka świata. Handel cały czas poluje ma możliwość sprzedania czegokolwiek. Cukru w świecie nie brakuje i przypuszczam, że w Polsce też nie. Ile czasu jadą tiry z zagranicy? Czy handlowcy nie śledzą internetu, gdzie przez ponad tydzień były informacje zanim zniknął cukier, że go może zabraknąć, że jest wykupywany itp.

 4. Niemcy i Portugalczycy zawiązali spisek cukrowy przeciw bohaterskim Polakom.
  A Tusk wraz z nimi.
  Tak słyszałem w TVP. Więc to musi być prawda.

 5. A po co test syren? Jak wybuchł kauczuk w Dworach to żadnych syren nie załączono tylko huje głupa palili że to niewielka usterka a ludzie opary wdychali dopóki deszcz nie spadł!!! a wybuch słychać było w odległości 20 km w Chrzanowie.

 6. Może chcecie wiedzieć gdzie cukier w liternecie ile dusza zpragnie tylko cena powalająca

 7. Widać jaki w PO jest zamordyzm. By nie podpaść, by nie być pomówiony o skrzywienie od jedynej słusznej POwskiej koncepcji to nasz naczelny kacyk skłonny jest nawet do blamażu. Jak jeszcze bardziej nisko może on upaść ??? Tak wygląda twarz hipokryty. Żadnego własnego zdania, żadnej własnej wartości. Zresztą w PISe też jest podobnie. Oni też maja swą jedyną słuszną koncepcję, tyle, że nie sprzedają się za Judaszowe srebrniki.

 8. Nie śmiej się hotinku, znaczy się Zbysiu, że Cię tak roboczo nazwę. Gdyby głupota miała skrzydła latałbyś jak gołębica!

 9. Ale spryciarze. By Tuskowi nie podpaść to wymyślili sobie test alarmowy,aby wyjść z POwską twarzą. Buhahahaa. PO-zdro wszystkim hiPOkrytom.w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego!

Send this to a friend