Informacje

OŚWIĘCIM. PiS odpowiada prezydentowi Chwierutowi

Jest odpowiedź Komitetu Terenowego Prawa i Sprawiedliwości na słowa prezydenta Janusza Chwieruta.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

47 komentarzy

 1. @stefanB

  Najwyżej jest to reżim demokratyczny, któremu musi się podporządkować opozycja,
  między innymi PO i KOD. Trudno, kto wygrywa wybory to wprowadza swoisty reżim demokratyczny, jaki mu odpowiada.

 2. Jest prasa reżimowa ,są media publiczne kapiące od prostackiej propagandy. Dostają gigantyczne dotacje z NASZYCH podatków. Zamiast wydać na pogrążającą się coraz bardziej służbę zdrowia.

 3. @odpowiedź
  Prasa reżimowa była za komuny, szczególnie w okresie stalinowskim, a nie teraz, kiedy w Polsce mamy demokrację. Piszesz takie niedorzeczności, że trudno z Tobą dyskutować.

 4. @wyjaśnienie – przecież to dokładnie to samo, tylko czytać nie umiesz pomiędzy wierszami prasy reżimowej. Ameryka Trumpa nie zapłaci złamanego centa za coś, co się Ameryce nie opłaci. Trump wychodzi z założenia, że państwa zagrożone przez Rosję powinny sobie swoje bezpieczeństwo kupić: czy to płacąc za utrzymanie amerykańskich baz, czy to kupując amerykańskie uzbrojenie. Na przykład 32 myśliwce F-35 za 4,6 miliarda dolarów, które będą spłacać jeszcze nasze dzieci.

 5. Dajcie se po razie I koniec.A poza tym ja sie pytam gdzie są wasi rodzice?

 6. Wypowiadający się poprzednio Panowie: Marek, Stefan i Eugeniusz nie różnią się mentalnością od wielu moich rodaków, którzy są produktem negatywnych oddziaływań, jakim byli oni poddawani zarówno przed 1989 r., jak i po tej umownej dacie.

 7. Nie jestem religijnym ortodoksem, cenię święty spokój i mam dość pouczania z obu stron jak to społeczeństwo ma się zachować w mniemaniu gości z lokalnych politycznych „elit” po obu stronach sceny. Śmiech na sali. Zamykam oczy i już wyobraźnia przywołuje naszych miejskich bohaterskich obrońców demokracji jak ze sztandarami na następnym happeningu wplatają w treść swych płomiennych wystąpień wersety z Koranu czy ksiąg judaizmu. Ktoś tu pisze o hipokryzji? Może na następne obchody święta patrona miasta będzie zaproszony imam bo nie wiem czego się spodziewać? Zaczynacie osiągać mistrzostwo w pustosłowiu i intrygach. Normalni ludzie interesują was tylko przed kolejnymi wyborami. Idą prezydenckie więc się zaczyna. Komisje wyborcze poobsadzaliście już swojakami?

 8. @wyjaśnienie. Zatem można was kupić. Za paciorki. Albo za miliard. Albo za obietnice bez pokrycia.

 9. @wyjaśnienie
  Ha, ha, ha:) Chłopie o czym Ty mówisz:) Z Dudy cały świat leje, bo nie ma większego prostactwa. A Krzysiu Szczerski, no inteligentny chłopak był, tak było w liceum. Języki znał i zdawało się, że zrobi karierę. Kobiet nie lubił. To była jego wada.Dziś ma kota, podobnie jak prezes. Vivat Panie Biedroń! Szanuję Pana. Dziwi mnie, że Duda i Ziobro oraz Hitlerek z Żoliborza nie przyznają się do homoseksualizmu.Jakkolwiek temat ten poruszymy w trakcie kampanii:) Oj będą jaja:)

 10. Wyjaśniam, że temat przekazania około miliarda dolarów państwom zaangażowanym w Inicjatywę Trójmorza był omawiany w kuluarach Światowego Forum Ekonomicznego w Davos oraz podczas styczniowej wizyty Krzysztofa Szczerskiego z PiS w Departamencie Stanu USA.

  Stany Zjednoczone zamierzają przekazać krajom Europy Środkowo-Wschodniej zaangażowanych w Inicjatywę Trójmorza do 1 mld USD na inwestycje energetyczne – ogłosił już sekretarz stanu USA Mike Pompeo, w drugim dniu Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa.

  Deklaracja Pompeo to niewątpliwie efekt starań prezydenta Andrzeja Dudy i jego administracji, przede wszystkim Krzysztofa Szczerskiego. To oni dyskutowali na ten temat z przedstawicielami władz USA.

  To wynik starań prezydenckiej administracji Andrzeja Dudy. Ten temat był omawiany od tygodni, zarówno w kuluarach Światowego Forum Ekonomicznego w Davos [odbyło się ono 20-24 stycznia], jak i podczas ostatniej wizyty ministra Krzysztofa Szczerskiego w Departamencie Stanu USA.

 11. Pis nic nie pozyskał, nie kłam. Amerykański sekretarz stanu wspomniał tylko, że USA może w przyszłości przeznaczyć miliard na rozbudowę sieci przesyłowych gazu pomiędzy państwami Europy Środkowej – oczywiście pod warunkiem, że państwa te będą importować amerykański skroplony gaz, przewożony statkami do portów nad Bałtykiem i Morzem Śródziemnym.

 12. PiS pozyskał ostatnio dla Polski i Międzymorza miliard dolarów od USA, a kodziarze i PO co pozyskali dla naszego Kraju.

 13. Oj Stefan! To zwykłe ciumkanie było, a Ty aferę robisz. Prokurator Piotrowicz (aktualnie sędzia Trybunału Niekonstytucyjnego) wyjaśni Ci to w parę minut. Nie piszę więcej, bo mnie oko swędzi i muszę się podrapać środkowym palcem…

 14. Szanowni Państwo , być może prezydent Chwierut zarzucajac PIS-owcom hipokryzję miał z tyłu

  głowy wiedzę o niedawnym incydencie zwolnienia KATECHETY uczącego dzieci w szkołach

  podstawowych nr 2 i nr 5 za zachowania PEDOFILSKIE .

  Zatem jako mieszkańcy Oświecimia i RODZICE oczekujemy jasnego stanowiska radnych

  PIS w tej sprawie !

 15. Info dla pisowców, którym mamusia robi zakupy, więc nie mają pojęcia o ile i co zdrożało.
  „W lutym w porównaniu do stycznia patrząc na średnie ceny w badanych sklepach najbardziej, bo o ponad 20 proc. wzrosły ceny kawy. Wyraźnie zdrożały też inne podstawowe produkty: o 12,5 proc. pierś z kurczaka, o 10,2 proc. chleb, o 8,9 proc. parówki”.

 16. Witam. Jakby Beata ze związkowcami z kopalni BRZESZCZE nie zablokowała budowy drogi ekspresowej S1 , to może nie byłoby tych wypadków w Oświęcimiu i w Imielinie.

 17. Taki Prezydent jaka nominacja i namaszczenie Teczka Tuska.
  Podział świadomości i wartości katolickich to normalne w PO.
  Po szkoleniu w Izraelu, zapewne wyprali zwoje papirusowe.

 18. @hotin

  Przepraszam, czy mógłbyś nieco jaśniej?..

  Bo na razie z tego pijackiego bełkotu niewiele da się zrozumieć…

  P. S. Chciałbym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości…

 19. Czemu wy katolicy tak bardzo się nienawidzicie. Pan Bóg nakazał miłować bliźniego swego jak siebie samego, a wy g… się obrzucacie. Będziecie się smażyć w piekle.

 20. Te modły kodziarzy pod drzewem w Oświęcimiu powinny być puszczane w TV polskiej non-stop aby uświadomić Polakom, jaka jest chora na umyśle opozycja łącznie z bojówkami KOD-u. Szkoda, że Prezydent Oświęcimia nie skrytykował tych wygłupów.

 21. Pisowcy źle przygotowali tą akcję. Należało zwrócić uwagę kleru, a dokładniej salezjan, do których od dłuższego czasu oko puszcza prezydent Chwierut. Ponadto słabe lokalne kadry PiSu powodują, że pod manifestem podpisują się zawsze te same nazwiska, Starzec, Przewoźnik i Łoziński. Reszt jest marnym tłem, pilnującym swoich miejskich diet radnych.

 22. To drzewo faktycznie jest jakieś wyjatkowe. Potrafi skutecznie obnażyć bezmiar głupoty tak jednych jak i drugich oszołomów. I są to ekscesy za nasze (podatników) pieniądze. Niech się lepiej wezną do jakiejś normalnej roboty, o ile coś kolwiek potrafią innego prócz jątrzenia…

 23. KOnDo-y znani z nienawiści ten jad wpuścił im donaldinio pachołek merkel za kasę sprzedał Polske, jesteście współczeną targowicą opamiętajcie się !!!!! jak tak możecie pluć na swój kraj

 24. Tak jest! Najnowsze badania sondażowe przeprowadzone na grupie 1000 hotinów wskazuje na utrzymywanie się poparcia dla Dudy rzędu 99%.

 25. Ciągle wzrasta poparcie dla PiS i Pana Prezydenta Andrzeja Dudy, a nie dla kodziarzy, stanowiących margines społeczeństwa polskiego.

 26. Mam nadzieję, że nie zapomnieliście o walentynkach, jakimś drobiazgu dla ukochanej, kwiatku czy przynajmniej szczerych życzeniach. Drogie Panie – doceńcie swoje połówki. Wszystkim tu obecnym na zakończenie dnia życzę dużo mnóstwo udanego seksu. Dobranoc!

 27. No nie kłam. „Ciemnym ludem” nazwał wyborców PiS-u naczelny propagandzista rządzącej partii Jacek Kurski, szef telewizji zwanej żartobliwie publiczną, która właśnie dostała na dalsze szczucie 2 miliardy złotych z twojej kieszeni. A ty się jeszcze z tego cieszysz. Dziwne.

 28. PiS ma prezydenta, premiera i większość w sejmie, KOD ma fryzjera Mateusz Kijowskiego
  i poparcie ciemnego ludu.

 29. Pisiory natomiast zrobiły bardzo dużo dobrego, przekupując lud ciemny pieniędzmi dodrukowanymi lub odebranymi w nowych podatkach Polakom pracującym. Rezultat możesz obejrzeć w marketach, w których ceny na przestrzeni roku poszły w górę średnio o 10-15%. O tyle więc wyparowały twoje oszczędności (jeśli jakieś miałeś)..

 30. Kodziarze nic dobrego nigdy dla Polski nie zrobili.

 31. Jedną z liderek PiS-u jest Beata Szydło, niedoszła pełówna, marionetka w rękach Kaczyńskiego, premier najgorszego rządu w nowożytnej historii Polski: z szalonym Antkiem – Macierewiczem, śpiącym Jurgielem, wycinaczem puszcz Szyszką i San Escobarem Waszczykowskim. Była jako premier tak zła, że wylał ją w końcu Kaczyński i publicznie upokorzył każąc oddać gigantyczne premie, jakie przyznała na odchodnym swoim ludziom („te pieniądze się nam należały”). Znana z przesiadywania w kościołach (tak aby pokazała to telewizja) i pokorna wobec kleru.

 32. Jednym z założycieli KOD-u jest Krzysztof Łoziński. O tym panu właściwie za wiele ciekawego nie można napisać. W ciągu ostatnich 10 lat prowadził lewacki portal „Kontrateksty” razem z Piotrem Rachtanem i Stefanem Bratkowskim, na łamach którego wyszydzał i obrażał Polaków, polski patriotyzm oraz religię katolicką.

 33. No i co? Czy Starzec i Przewoźnik oczekują, że Chwierut im znowu odpowie, kontynuując tę żałosną farsę? Prorokuję, że nie. I wtedy obaj pisowcy będą mogli obwieścić z triumfem, że oto „wygrali”, ponieważ do nich należało „ostatnie słowo”.

 34. Zdaniem liderów oświęcimskiego PiS Zbigniewa Starca i Jakuba Przewoźnika, „podczas tego żenującego incydentu padały słowa i sformułowania, które kpią z symboliki chrześcijańskiej”, m.in. „to drzewo takie święte”, „czy rany twe kiedykolwiek się zabliźnią?”, „o drzewo bądź pozdrowione”.

 35. Panie Radny Przewoźnik,

  Z oburzeniem przyjąłem obsceniczny gest posłanki Lichockiej, wskazujący wyraźnie co sądzi o Polakach niekoniecznie podzielającej jej pisowskie poglądy. Czy zamierza Pan to jakoś skomentować? Oburzyć się? Potępić? Oczekuję opublikowania Pana stanowiska w tej sprawie. Jeśli nie, mieszkańcy Oświęcimia będą mieli powód aby uważać, że Pan również jest za pokazywaniem Polakom faka,
  Z niecierpliwością,

  Polak drugiego sortu

 36. O hipokryzji i braku empatii mówi czlowiek, ktory ustepujac ze stanowiska chcial obdarować siebie i swoich „kolesi” urzadzeniami sluzbowymi za prawie 34000 pln. To dopiero hipokryzja level 999. Na szczescie zrobilo sie o tym gkosno i pazerne łapki zostały skarcone…

 37. Na chodniku obok lipy niewidzialna pisowska ręka napisała farbą w sprayu jakieś bluzgi, „kodziarze zdrajcy”, itp. Ciekawe czy radny Przewoźnik coś z tym zrobi. Kodowcy po sobie posprzątali. Więc panie radny: ściereczka, rozpuszczalnik i do roboty.

 38. Pismo PiS-u jest bardzo rozsądnie napisane. Pan Prezydent Janusz Chwierut nie powinien chować głowy w piasek, bo nie jest strusiem.

 39. Dobrze im pokazała faka to o wiele za mało jak dla tej targowicy czerwonej!Tfffusk

 40. W Polsce jest jeszcze wolność słowa . Każdy może się wypowiadać jak chce i gdzie chce a zachowanie waszej posłanki w czwartek w sejmie to dopiero szacunek do wszystkich Polaków i takiej to wolno brawo

 41. Na portalu Niezalezna można zobaczyć film, przedstawiający żenujący występ kodziarzy w Oświęcimiu z udziałem Pana Marka Sowy. Polecam zapoznanie się z nim Panu Prezydentowi Januszowi Chwierutowi i zajęcia zdecydowanego stanowiska wobec przedstawionych na nim wygłupów.

Send this to a friend