Informacje

KRAKÓW. We wrześniu Kraków Airport obsłużył 716 702 pasażerów

We wrześniu z usług krakowskiego lotniska skorzystało 716 702 pasażerów, czyli o 11% mniej w stosunku do września 2019 roku, ale już o 67 % więcej w stosunku do września 2021 roku! Łącznie od początku 2022 roku obsłużono 5 430 596   pasażerów!

„Jeszcze przez dwa tygodnie pasażerowie będą mogli wybierać kierunki z letniej siatki połączeń. We wrześniu wielu pasażerów decydowało się skorzystać z późnych wakacji wybierając słoneczne, nadal gorące i atrakcyjne o tej porze roku miejsca. Turyści zagraniczni także odkrywali uroki Krakowa i Małopolski.”- powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

„Obecnie branża lotnicza szykuje się już do otwarcia sezonu Zima 2022/2023, mając na uwadze wyzwania jakie ją czekają oraz oczekiwania pasażerów. – dodał  Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

„O tym co czeka w najbliższej przyszłości transport lotniczy, o bezpieczeństwie i obsłudze pasażera na najwyższym poziomie rozmawialiśmy podczas trwającej ACI Customer Experience Global Summit, organizowanej przez Airports Council International, czyli przez Międzynarodową Radę Portów Lotniczych. Do Centrum Kongresowego ICE przybyło ponad 400 gości. Oczy międzynarodowej społeczności lotniczej zwrócone były na Kraków, gdzie otwarty dialog między uczestnikami stał się inspiracją i motywacją do działania na rzecz budowania nowoczesnych standardów obsługi klienta w portach regionalnych na całym świecie. W imieniu ACI oraz Kraków Airport pragniemy podziękować, że byliście Państwo z nami uczestnicząc i relacjonując przebieg spotkań, co pozwoliło na szeroką promocję Krakowa i regionu Małopolski na arenie międzynarodowej.” – mówi Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. Do kogo mogą się poskarżyć klienci Getin Noble Banku, którzy po przejęciu go przez PiS stracili dorobek życia? Zanim kupicie obligacje sprawdźcie czy dana firma nie jest na czarnej liście PiS-u, bo słuszna władza was ogoli go gołej skóry. Nawet majtek wam nie zostawi.

  2. Kolejny taki artykuł…
    Z takich tekstów wyłania się obraz oświęcimian, którzy trzymają rękę na pulsie i śledzą z wypiekami na twarzach wydarzenia związane z Kraków Airport…
    Na co nam ta wiedza?
    Co my z nią teraz zrobimy?
    Chyba, że ktoś bierze kasę od prezesa Włoszka za promocję… i to rozumiem 🙂

Send this to a friend