Informacje

POWIAT. Pora odpocząć po trudnym roku szkolnym

Na ten dzień uczniowie czekali długo, aż w końcu ich cierpliwość została nagrodzona. Z uśmiechem na ustach i świadectwami w ręku, a najlepsi w nauce także z nagrodami, opuścili szkolne progi na długie dwa miesiące. Przed nimi zasłużony odpoczynek.

Na uroczystości zakończenia roku szkolnego w powiatowym „Chemiku” udanych wakacji życzył młodzieży – w imieniu swoim i całego zarządu powiatu – wicestarosta Paweł Kobielusz. Wyraził zadowolenie, że uroczystość odbyła się w normalnych warunkach, czego zabrakło w poprzednich latach z uwagi na epidemię koronawirusa. Ten rok także był wyjątkowy. W powiatowych placówkach pojawili się uczniowie z ogarniętej wojną Ukrainy. Część z nich z pewnością zostanie z nami na dłużej. W naszych szkołach mogą liczyć na pomoc i zrozumienie.

W dobrych nastrojach byli dziś także uczniowie pozostałych placówek prowadzonych przez Powiat Oświęcimski. Radosne chwile uwieczniliśmy goszcząc również w piątkowe przedpołudnie w Liceum Ogólnokształcącym Nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu.

Fot. RL. (Więcej zdjęć z obu szkół na profilu Powiatu na Facebooku).

Źródło: powiat oświęcimski

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend