Informacje

OŚWIĘCIM. Pierwsza podróż do Gruzji – jak ją zaplanować?

23 września 2022 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się czterdzieste piąte z cyklu podróżniczych „Spotkań przy globusie” – z Bartkiem Dziwakiem – pt. „Pierwsza podróż do Gruzji – jak ją zaplanować?”.

O Gruzji mówi się, że to kraj kompletny. Odnajdą się tu miłośnicy morza i błogiego lenistwa w słońcu Morza Czarnego.

Nie zabranie okazji do wymagającej wspinaczki, ale również przyjemnych trekkingów po łatwiejszych szczytach. Gruzję pokochają na równi miłośnicy wina, pasjonaci sportów zimowych, osoby zakochane w historii, ale również miłośnicy zwiedzania miast.

Każdy z Was jest w stanie zaplanować podróż do Gruzji samodzielnie. Zyskacie dzięki temu dużą swobodę i pewność, że plan wycieczki będzie do Was idealnie dopasowany.

Przy okazji sporo też zaoszczędzicie, bo prowizje należne biurom podróży zostaną w Waszych kieszeniach. Gruzja może być niesamowicie tanim kierunkiem podróży, o ile nasza podróż jest dobrze zaplanowana.

W prelekcji przeprowadzę Was przez wszystkie etapy związane z planowaniem Waszej pierwszej podróży do Gruzji. Opowiem o dojeździe do Gruzji, transporcie po kraju, najciekawszych atrakcjach, walucie i cenach, na jakie powinniście być przygotowani. Wprowadzę Was w najlepszą moim zdaniem kuchnię świata i podzielę się garścią praktycznych wskazówek, dzięki którym do Gruzji pojedziecie świetnie przygotowani.

Po prelekcji każdy z Was będzie w stanie zaplanować samodzielnie podróż do Gruzji – od A do Z.

Bartek Dziwak – bloger podróżniczy prowadzący bloga Bartekwpodrozy.pl/

 

Źródło: OCK

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend