Sport

OŚWIĘCIM. Czek na 50 tysięcy dla hokeistów

Powiat Oświęcimski kolejny rok będzie promowany na koszulkach hokeistów Re-Plast Unia Oświęcim, wicemistrzów Polski w poprzednim sezonie. Logo Powiatu znajdzie się także w eksponowanych miejscach na oświęcimskim lodowisku.

Zarząd Powiatu w Oświęcimiu doceniając rolę sportu na najwyższym poziomie, wiążące się z nim emocje i budowanie pozytywnego wizerunku regionu od lat mocno wspierają „biało-niebieski” team.

Stosowną umowę opiewającą na 50 tys. zł podpisali włodarze Powiatu Oświęcimskiego – starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński i wicestarosta Paweł Kobielusz oraz prezes spółki Oświęcimski Sport Paweł Kram. Obejmuje ona sezon zasadniczy.

Obaj włodarze liczą, że także w nadchodzącym sezonie biało-niebiescy powalczą o najwyższe laury, zarówno w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi, w Pucharze Polski, jak i pozytywnie „namieszają” w Pucharze Kontynentalnym.

W podobny tonie wypowiedział się Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport. Podkreślił, że cel minimum to pierwsza czwórka w sezonie zasadniczym. Hokeiści Unii pod wodzą nowego-starego trenera Nika Zupančiča są na ostatniej prostej przed rozpoczynającą się za tydzień inauguracją rozgrywek Polskiej Hokej Ligi.

Źódło: powiat oświęcimski / Fot. RL

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. Nie wiem czy jakieś eksponowane miejsce w Powiecie się znajdzie. Wszystkie najbardziej eksponowane miejsca są zawalone Ukraińskimi flagami. Może jedynie w miejskim sraczu zostało jakieś wolne.

  2. Promowanie Powiatu Oświęcimskiego na lodowiskach w Tychach i Sanoku ?
    Karkołomne.

    Spodziewam się ogromnych efektów marketingowych 😉

Send this to a friend