Informacje

KRAKÓW. To kolejne ważne połączenia z Kraków Airport

W sezonie Zima 2022/2023 Wizz Air  uruchomi  nowe połączenie #PROSTOzKRAKOWA –  do Leeds Bradford w Anglii. Z Krakowa do Leeds Bradford będziemy podróżować od 31 października w poniedziałki, środy i piątki.

„ Sezon letni ,który okazał się  frekwencyjnym  sukcesem na krakowskim lotnisku, za kilka tygodni dobiegnie końca. Przed nami jesienne i zimowe miesiące, które mamy nadzieję, przyniosą nam konsekwentny wzrost ruchu pasażerskiego. Tym bardziej cieszy nas nowe połączenie #PROSTOzKRAKOWA do Leeds Bradford ,które ogłosił  dzisiaj nasz bazowy przewoźnik Wizz Air.” – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Leeds to  miasto w północnej Anglii w hrabstwie West Yorkshire będące ważnym centrum kulturalnym, naukowym  a także przemysłowym. Miasto przyciąga turystów wspaniałą architekturą, wieloma muzeami, kawiarniami, restauracjami i teatrami. Mamy nadzieję,  że także Kraków i Małopolska zyskają kolejnych turystów z Wielkiej Brytanii.” – dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

 Z Krakowa do Leeds Bradford można także latać dzięki  Ryanair a już od lutego połączenie na tej trasie znajdzie się także w ofercie Jet2.com.

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend