Kultura

Studio Tańca Classica zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia w sezonie 2022/2023

Studio Tańca Classica działające w Oświęcimskim Centrum Kultury zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia w sezonie 2022/2023:

dla dzieci od 5 r. ż. i młodzieży:

  • Balet
  • Modern Jazz
  • Gimnastyka taneczno-artystyczna

dla dorosłych:

  • Balet
  • Stretching (zajęcia rozciągająco-wzmacniające z elementami różnych technik tańca)

Zajęcia odbywają się, zależnie od grupy, raz lub dwa razy w tygodniu; Tancerze ćwiczą w kameralnych zespołach podzielonych pod względem wieku i stopnia zaawansowania – Studio prowadzi zarówno grupy rekreacyjne, dla początkujących, jak i dla zaawansowanych – z rozszerzonym programem artystycznym. Każdy zespół przygotowuje choreografię, którą następnie prezentuje podczas podsumowującego Sezon występu; starsze zespoły biorą również udział w końcoworocznym Spektaklu na scenie Oświęcimskiego Centrum Kultury.

Nauka tańca to wszechstronny rozwój i interesujący sposób na wypełnienie wolnego czasu. Taniec kształtuje prawidłową postawę, uczy systematyczności i odpowiedzialności, rozwija pamięć i kreatywność. Tańcząc nabieramy gracji i wdzięku, a przy tym – dbamy o sylwetkę i dobrą formę. Przynależność do grupy tanecznej to także okazja do aktywnego spędzenia czasu w przyjaznym gronie pasjonatów pięknej tanecznej sztuki.

Studio zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych – naukę tańca rozpocząć można w każdym wieku. Grupy prowadzone przez kadrę profesjonalnych Tancerzy-Choreografów ćwiczą w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Zapisy i dodatkowe informacje:
880 152 284
balet.taniec@gmail.com
facebook: studio.baletowe.classica
www.classica.com.pl

art. partnerski

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend