Informacje

Stowarzyszenie Księgowych w Oświęcimiu – Dołącz do Nas!

Stowarzyszenie Księgowych  to najstarsza w Polsce organizacja działająca na rzecz  środowiska księgowych. Ogromne doświadczenie i wysoka pozycja na rynku szkoleniowym – pozwoliła nam utworzyć Koło SKwP Oświęcim. Już prawie od 10 lat rozwijamy działalność na tym terenie.

Stale dążymy do utrzymania najwyższych standardów w kształceniu, uwzględniając najnowsze zmiany, tak często ostatnio wprowadzane w polskich przepisach.

Wyczuwając potrzebę edukacji naszych obiorców z Oświęcimia i okolic,  staramy się poszerzyć ofertę szkoleniowa tak, aby każdy zainteresowany mógł skorzystać  z wartościowych wykładów
i kursów „krok od domu”.  Informacje o aktualnych szkoleniach i kursach znajdziesz na naszej stronie internetowej:

OŚWIĘCIM-https://skwp.krakow.pl/oddzial/oswiecim/

CHRZANÓW- https://skwp.krakow.pl/oddzial/chrzanow/

Nie zapominamy także o osobach, które wkroczyły w szeregi Stowarzyszenia jako członkowie oświęcimskiego Koła. Dla nich organizujemy  bezpłatne prelekcje. Pragniemy w ten sposób, zachęcić do aktywnego działania w ramach Stowarzyszenia, a także pozyskać nowych członków, ale przede wszystkim zaznaczyć naszą aktywną obecność w Oświęcimiu.  Zachęcamy tym samym, do zapisania się do Stowarzyszenia i korzystania z dodatkowych profitów w postaci darmowych prelekcji, odczytów dla członków zwyczajnych i wspierających. Do Stowarzyszenia zapiszesz się tutaj: https://skwp.krakow.pl/stowarzyszenie/stowarzyszenie-ksiegowych-w-polsce-oddzial-okregowy-w-krakowie/deklaracja-czlonkowska/ Nie zapomnij zadeklarować przynależności do Koła SKwP Oświęcim.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami:
Fb: /SKwP.Chrzanow
e-mail: chrzanow@skwp.krakow.pl
tel: 530 683 592, 530 684 274

art. partnerski

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend