Informacje

ZATOR. Kierował samochodem bez uprawnień

W nocy z 8/9 lutego 2019 policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 22 – letniego mieszkańca Zatora, który kierował samochodem pomimo braku uprawnień do kierowania oraz posiadającego sądownie orzeczony zakaz kierowania pojazdami.

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 3.00, kiedy podczas patrolu na ulicy Bugajskiej w Zatorze do kontroli drogowej policjanci zatrzymali samochód marki Opel Astra. Za kierownicą auta siedział 22 – letni mieszkaniec Zatora. Podczas czynności okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, ale za to posiada sądownie orzeczony zakaz kierowania pojazdami do listopada 2019.

Za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

4 komentarze

  1. xyz w internecie wbrew pozorom nikt nie jest anonimowy. Poza tym co można napisać o samochodzie stojącym przed przejściem? Facet plątał się po drodze jak smród po gaciach, bo chciał sobie karetkę sfilmować. Kierujący stojący za też czekał aż zejdzie z jezdni. Natomiast ja mam nagrane jego agresywne zachowanie plątanie się po jezdni. Publikacja wizerunku bez zgody to minimum dziesięć tysięcy mniej w kieszeni.

  2. do kierowca:
    Nawet jak opublikuje nagranie to wszystko zależy od tego jak to zrobi i w jakim kontekście i będziesz mógł mu naskakać.

  3. Uprzejmie informuję pana, który na ulicy Tysiąclecia filmował telefonem mój samochód, że jak upubliczni mój wizerunek i mojego samochodu w sieci nagranie z mojej kamerki trafi ko KPP w Oświęcimiu. Pan szwędał się po drodze stwarzając zagrożenie w ruchu drogowym a potem blokował przejście dla pieszych.

Send this to a friend