Informacje

WYBORY. Zbigniew Starzec rzucił rękawicę Januszowi Chwierutowi

Zbigniew Starzec (PiS) kandydat na prezydenta Oświęcimia w dniu dzisiejszym zaprosił obecnego włodarza Oświęcimia Janusza Chwieruta (PO) do wzięcia udziału w trzech, otwartych debatach.

– Proponujemy trzy debaty, które będą okazją do przedstawienia naszych pomysłów i planów dotyczących przyszłości Oświęcimia – mówi Zbigniew Starzec.

Poniżej prezentujemy treść pisma wystosowanego przez Zbigniewa Starca do Janusza Chwieruta.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

31 komentarzy

 1. To się dopiero okaże. Teoretycznie masz rację, prezydent Oświęcimia powinien być gospodarzem, który buduje drogi, wspiera szkolnictwo, kulturę, dba o stworzenie warunków dla inwestycji, itp. Niestety w obecnej chwili pis wykreował taką rzeczywistość, że nawet na poziomie sołtysów liczyć się będzie przekupywanie wyborców, walka z wrogami i histeria patriotyczna. Na ile okaże się to skuteczne, a w jakim stopniu obywatele zachowają zdrowy rozsądek – sam jestem ciekaw.

 2. @stefanB a co widać w twoich postach „geografie”? Czy to nie tak, że gdyby nie internet to nie miał byś komu przedstawić swoich „racji”. A może tylko dzięki bycia żywą ilustracją wypowiedzi pewnego polskiego pisarza o internautach żyjesz swoim sieciowym głosem. Kogo obchodzą głupstwa, które wypisujesz, kiedy publicznie przyznajesz się, nie rozumiesz znaczenia słowa „polityk”? Stefek poważnie zaczynam bać się o twoje zdrowie.

 3. Nie chcę by prezydentem miasta był polityk.Chcę gospodarza.Ostatnio za dużo wszędzie polityki,od tego ludziom ,zwłaszcza tym słabszym, zaczyna „odbijać”,co widać wyrażnie w zamieszczanych tu komentarzach.

 4. I tak oto szanowni obywatele głosując na pis – wybieracie radnych Brooklinów.

 5. Starzec weź się nie ośmieszaj chłopie. Teraz nagle takie zainteresowanie twoje. Ja widzę co się dzieje w Oświęcimiu i zagłosuję za Chwierutem. A Starzec wróć do wuefu

 6. Ponieważ wypowiedzi w rodzaju: „gupi Chwierut, he,he,he” niewiele wnoszą, prawda?

 7. hehe… Chwierut natomiast wygląda jakby zobaczył ducha, a raczej most duchów, który chce budować na Kamieńcu za blisko 50 mlz zł.

 8. Zdjęcie Starca makabryczne, jakby miał za chwilę umrzeć. Pała dla sztabu wyborczego PiS.

 9. Chwierut, Chwierut, przecież ten człowiek zna się tylko na swoim PR. Czy był ktoś kiedyś z problemem u prezydenta? Ja mam tylko złe doświadczenia: tego się nie da, bo to papiery, ect. Już nie mówiąc o dostaniu się do jego ekscelencji, ponieważ zawsze zasłania się swoimi zastępcami. Dla mnie Chwierur jest już zgraną kartą. Stawiam na każdego innego prezydenta, tylko nie na Platformę Obywatelską.

 10. z czym do ludu panie Starzec zostaniesz zmiazdzony w wyborach przez obecnego prezydenta i jesli prazydent to tylko pan Chwierut

 11. Najlepiej w wyborach sprzedają się sentymenty, więc reaktywacja Oświęcimskich Zakładów Napraw Samochodowych (OZNS), gdzie na zlecenie MON byłyby remontowane autobusy Autosan, zamawiane przez wojsko.

 12. „Małopolskie Centrum Sportu”, żeby ludziom na świecie Oświęcim nie kojarzył się z tym, czym się kojarzy, ale z czymś pozytywnym i umięśnionym. „Ogólnopolski Ośrodek Doskonalenia Piłkarzy Ligowych w Oświęcimiu” – OODPLwO?

 13. Ewentualnie w drugą jezdnię Zatorskiej, na łąkach i od Olszewskiego do Włosienicy też ktoś może uwierzy.

 14. W metro i lotnisko nikt nie uwierzy (raczej) ale już w sieć szybkiej kolei aglomeracyjnej: S-1 z Oświęcimia do Zatora, S-2 do Jawiszowic, S-3 do Chełmka i S-4 do Bierunia i Tychów?

 15. Zastanawiam się co jeszcze może obiecać Starzec: drugą uczelnię wyższą (oczywiście AWF) albo reaktywację garnizonu w Oświęcimiu w postaci dowództwa batalionu weekendowych wojaków z obrony terytorialnej?

 16. Wybór pomiędzy Chwierutem a Starcem, to jak między przeziębieniem a dżumą.

 17. A ja czekam na kandydata z lewicy.
  Mam nadzieję, że gdzie dwóch się bije tam trzeci skorzysta 🙂

 18. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt że bedziemy wybierać prezydenta miasta ,nie ugrupowanie.Zatem w opublikowanym zaproszeniu do debaty jest poważny błąd logiczny.Nie głosujemy na partię a na człowieka.Nie dawajmy sie im zapedzać do swoich „narożników”.
  W moim przekonaniu obie partie sa siebie warte,i dobrze o tym pamietać…

 19. Jak słyszę platforma obywatelska- mam odruch wymiotny, bardzo daleko mi do pisu.
  W OŚWIĘCIMIU TYLKO CHWIERUT.

 20. Miał być Starzec a jest Łoziński? Panie Radny ,takie problemy rozwiązują związki zawodowe.

Send this to a friend