Informacje

WYBORY. Będzie debata Janusza Chwieruta i Zbigniewa Starca

W ostatni piątek radni miejscy Prawa i Sprawiedliwości Waldemar Łoziński i Jakub Przewoźnik, a także członek tej partii radny powiatowy Waldemar Klisiak – w imieniu Zbigniewa Starca – złożyli w biurze poselskim Doroty Niedzieli pismo skierowane do Janusza Chwieruta.

Wyrażam swoje duże zdziwienie faktem, że wspomniane osoby nie wiedzą, gdzie pracuje prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut i dostarczają do biura poselskiego list adresowany do niego. Pragnę przypomnieć lokalnym funkcjonariuszom Prawa i Sprawiedliwości, że Dorota Niedziela jest posłanką na Sejm RP i nie ma żadnego obowiązku dostarczać pisma do Prezydenta Miasta. Wszelką korespondencję można również składać na adres Komitetu Wyborczego Wyborców Janusza Chwieruta Koalicja Obywatelska, określony w postanowieniu Komisarza Wyborczego.

Jednocześnie odnosząc się do treści listu, który został opublikowany w Internecie, choć nie został nam dostarczony, to informuję, że prezydent Janusz Chwierut będzie brał udział w debatach. Jednak z szacunku do wszystkich kandydatów ubiegających się o stanowisko Prezydenta Oświęcimia, których poznamy zgodnie z kalendarzem wyborczym 27 września, będzie to możliwe dopiero po tym terminie.

Rzecznik

KWW Janusz Chwieruta Koalicja Obywatelska

Sylwia Żak-Biesik

Poprzedni artykułNastępny artykuł

19 komentarzy

 1. Na tej witrynie piękny przykład oświeęcimskeij debaty politycznej – wiocha to mało powiedziane.
  Tu trzeba dodać, że kreowanej trochę przez administratorów, merytoryczne komentarze szybko znikają a zostaje pyskówka. Dlaczego nie można komentować bojowych odznaczeń pana starosty? Moźe by było za dużo Szwejka?

 2. Strasnie seplenis. Ale nie martw się, są specjaliści ortodonci i logopedzi.

 3. Chwierut jest strasznie nadęty, ciężko się z nim gada, nie lubi krytyki, a swoich radnych traktuje jak maszynkę do głosowania. Wolę zaryzykować i oddać głos na innego managera miasta.

 4. Niestety, Zibi z Dyzmą są razem jak „butla z gazem. „Nierozłaczni.

  Po prostu jeden o drugim wie zbyt wiele…Cóż ,polityka

 5. O czym mogą dyskutować goście, którzy ostatnią książkę przeczytali w liceum ?

 6. Odezwał się mistrz ciętej riposty: „he,he,he,he,he”. I nie jesteśmy na ty.

 7. Nie zagłosuje na Chwieruta z przyczyn oczywistych. Natomiast Starzec ma szanse na mój głos, jeśli publicznie potwierdzi, że oświęcimski Nikodem Dyzma nie będzie tworzyć jego gabinetu!

 8. Nie no po raz kolejny PiS pokazał swój profesjonalizm.
  Wtopa za wtopą
  Ja dziękuję za takich „przywódców”

 9. Nie lubię takich debat, które zasadniczo nic nie wnoszą. Kandydaci licytują się w obietnicach,. pięknomówstwie (Obywatele! Polki i Polacy! Rodacy!) oraz na zasadzie kto kogo zagnie. Merytoryki za grosz.

 10. Tak, według CBOS-u. A według Kurskiego statystyczny Polak ogląda tvp info 25 godzin na dobę.

 11. Z treści wynika ze będzie debata wszystkich kandydatów , którzy się zarejestrują a nie tylko debata Chwieruta ze Starcem. To uczciwe postawienie sprawy !

 12. Mam dobre i złe wiadomości. Według CBOS poparcie dla PiS waha się w granicach 44%, PO może liczyć co najwyżej na 19%. Panie Starzec stoi Pan przed dużą odpowiedzialnością wobec Mieszkańców, Ojczyzny i Boga.

Send this to a friend