Informacje

Szukasz szybkich i sprawdzonych informacji? Sprawdź, które serwisy warto śledzić!

Obecnie w sieci toczy się duża część naszego życia. Wstajemy rano i jeszcze zanim wyjdziemy z łóżka, sprawdzamy aktualizacje na facebooku, maile czy najświeższe informacje ze świata. Jednak nie tylko tym człowiek żyje. Jak pokazują programy rozrywkowe i współczesna kultura, warto wiedzieć co dzieje się w wirtualnej rzeczywistości – nie tylko na potrzeby programu Milionerzy i ich podchwytliwych pytań, zobacz zatem, co warto śledzić!

APYnews.pl – z internetem na Ty!

Jeżeli jesteś człowiekiem internetu, apynews.pl jest serwisem, który bezwzględnie musisz śledzić. Znajdziesz w nim wzmianki o znanych blogerach, osobach, które prężnie działają w tej rzeczywistości. To jednak nie wszystko. Serwis dużo miejsca poświęca także samej technologii. Media społecznościowe, sklepy internetowe, influencerzy, nowości w świecie IT czy nawet grach! Tak, tutaj bez wątpienia znajdziesz najświeższe newsy i soczyste mięso, które dzięki rewelacyjnie przygotowanej treści, szybko przetrawisz.

Z takich przykładów – Łukasz Jakóbiak, czy wiesz że znany youtuber i prezenter brał ostatnio udział w Azja Express? Jeżeli nie oglądasz TVNu, prawdopodobnie byś się o tym nie dowiedział, jednak w serwisie dokładnie opisali jego drogę prawie do finału! Kolejne ciekawostki – co messenger skopiował ze snapchata? A może chcesz się dowiedzieć dlaczego topowe marki rezygnują z reklamy na YouTubie? Klikając do serwisu, znajdziesz odpowiedzi na te wszystkie pytania i wiele, wiele innych, których być może nie byłeś nawet świadomy!

Zrób sobie listę rzeczy, którymi się interesujesz – śledź to w sieci

Nie oszukujmy się, serwisów w sieci jest mnóstwo, jednak brakuje ściśle wyspecjalizowanych, takich właśnie w stylu APYnews. Wszędzie znajdziemy zlepek wielu informacji na wiele tematów, stąd łatwo się pogubić, a nawet zniechęcić. Ponieważ ile można czytać o nowościach, które tak wbrew pozorom nie muszą nas do końca interesować? Dlatego mamy tutaj złotą radę! Chcesz oddzielić tematy, którymi nie chcesz sobie zaprzątać głowy? Wystarczy, że stworzysz listę tych, które chcesz czytać. E-sport? Gaming? Rozrywka w sieci? Zapisując się do newslettera takich serwisów, możesz otrzymywać praktycznie codziennie skrót informacji, a następnie – klikasz tam gdzie chcesz. Tak po prostu, żeby nie otwierać strony i szukać w gąszczu informacji tego, co chcesz przeczytać. Wydaje się całkiem proste, prawda?

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend