Video

ŚWIAT. Do USA Polacy polecą bez wiz

Dziś 4 października prezydent USA Donald Trump wyraził zgodę na włączenie Polski do programu ruchu bezwizowego. Włączenie do programu ruchu bezwizowego pozwala na podróżowanie do Stanów Zjednoczonych w celach turystycznych lub biznesowych na 90 dni.

W związku z tym historycznym faktem, poniżej przypominamy krótki reportaż wideo z wizyty dziennikarzy z Portalu OświęcimOnline.pl w Chicago, drugim po Warszawie największym miastem pod względem mieszkających tam Polaków.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

 1. mogą sobie te wizy wsadzić głęboko w d…

  Zastanawia mnie co innego, jak bardzo ta ruda małpa z owalnego gabinetu zdoła jeszcze pogrążyć w chaosie nasz unękany świat.
  Jedno jest pewne, „pax america ” przechodzi powoli do historii.

 2. Ameryka jest nudna. Pięć wieżowców w centrum, dookoła pas domków szeregowych, a dalej strefa przyczep z biedotą. Jak flaki z olejem.

 3. @emigrant Realne dochody w Polsce to kpina z ludzi, tu chodzi tylko i wyłącznie o geopolitykę i przygotowanie Polski to wydarzeń które nadchodzą. Jak jak usreal rozpęta konflikt z Iranem to pejsaci będą się musieli zawijać a gdzie wyjadą no proste że do kochanego Polinu. Na gówno nam te wizy , kto chciał brał turystyczną i leciał. USA to okupant a nie żaden sojusznik!!!

 4. @Do Chameryki jeździło się kiedy tu za 100$ można było miesiąc przeżyć. Teraz dolar po 4z
  Tu nie chodzi o kurs dolara tylko o realne dochody w Polsce, które istotnie wzrosły na tle dochodów, które można osiągnąć w USA.

  @Globtrotuar „Ameryka jest nudna jak flaki z olejem.”
  To chyba nadmierne uproszczenie.

 5. Do Chameryki jeździło się kiedy tu za 100$ można było miesiąc przeżyć. Teraz dolar po 4zł…. po o tam jechać…. chyba na wczasy…

 6. Tylko nie zapomnijcie wrócić do kraju przed Środą 22 grudnia 2021 roku. Ojj wy biedni , nie oczytani dalej myślicie że to przypadek? Przygotowują sobie Polin do zasiedlenia, a dla was zniesienie wiz do reżimowej hameryki to jak błogosławieństwo .

 7. Psiakrew. Wygląda na to, że rzutem na taśmę załapałem się na wizę. No i kasa poszła się paść….

Send this to a friend