Informacje

SKIDZIŃ. Mężczyzna przez pomyłkę wypił środek chemiczny do czyszczenia kanalizacji

W dniu 24 kwietnia 2018 służby ratunkowe w porę odnalazły 36 – letniego mieszkańca powiatu pszczyńskiego, który przebywając nad  rzeką Sołą w Skidziniu przez pomyłkę wypił środek do czyszczenia kanalizacji.
Do zdarzenia doszło o  godzinie 9.50. Policjanci i ratownicy medyczni otrzymali zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o mężczyźnie znajdującym się w samochodzie nad rzeką Sołą w Skidziniu, który potrzebuje pomocy, gdyż przez pomyłkę wypił żrący płyn. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Brzeszczach oraz jeden z patroli oświęcimskiej drogówki, który pilnował bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie Gminy Brzeszcze, natychmiast ruszyli na poszukiwania. Na miejsce błyskawicznie przyjechali również ratownicy medyczni. Szybko odnaleziono fiata oraz znajdującego się w środku mężczyznę z poparzeniem jamy ustnej i przełyku.  Po wstępnym udzieleniu pomocy medycznej na miejscu, mężczyzna został przetransportowany helikopterem medycznym do oświęcimskiego szpitala na dalsze leczenie.

KP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

5 komentarzy

  1. @stefanB. teraz śmigłowiec „wzywa się do wszystkiego”

  2. Mnie tylko zastanawia jedno,czy konieczne było wzywanie helikoptera,skoro karetka ten odcinek drogi pokona w tym samym ,mniej wiecej , czasie?
    Nie żebym chłopu załował,choć takie wypadki czesto przytrafiaja się poczatkujacym alkocholikom przemycajacym swój „skarb” w czymkolwiek byle nie w oryginalnym opakowaniu. Typowa „wlewka”…

  3. trzeba zbadać czy DOMESTOS nie jest obecnie stosowany zamiast przynęty, dawniej ryż, ciasto, glista, obecnie DOMESTOS, wszystko możliwe!!!Polak potrafi.

  4. Jak poczuł ze to nie sok to dlaczego nie wypluł? Przelal kreta do butelki po napoju czy drynił z originalnej? A jak okaże się ze to granulki to bedzie ze pomylił z drażami? Selekcja naturalna.

Send this to a friend