Informacje, Video

SEDNO SPRAWY. W gminie Oświęcim jest za dużo konfliktów

Mirosław Smolarek

Kolejnym gościem Sedna Sprawy jest samorządowiec, były zastępca wójta gminy Oświęcim, Mirosław Smolarek. Jego zdaniem obecnie w gminie źle się dzieje, wójt Albert Bartosz w sposób irracjonalny poucza mieszkańców i skłócił się z wieloma osobami. – Nie da się współpracować i pracować dla dobra mieszkańców, jednocześnie ich atakując – mówi Mirosław Smolarek.

Zapraszamy do obejrzenia materiału.


Zobacz także:

Poprzedni artykułNastępny artykuł

22 komentarze

 1. Jeśli pisze Pan o komentarzu, który zawierał cytat poważnego pomówienia, to usunięcie tego komentarza było bardzo zasadne.

 2. Tak jak pisałem wcześniej,ten portal traci bardzo na wiarygodności,chocby przez skasowanie jedynego pozytywnego wpisu na temat Wójta,a byłby to niewątpliwy wyjatek potwierdzajacy regułę.
  Tak,miejsce tego pisemka jest w koszu…

 3. Gmina chyba nie miała Wójta który byłby większym bufonen. Jest to tym bardziej dziwne, że podstaw czyli solidnego wykształcenia, doświadczenia i błyskotliwości do takiej postawy jakby mało.

 4. Impertynenckie zachowanie wójta powinno zostać odpowiednio ocenione przez wyborców i odesłane do lamusa historii.

 5. Pamietam jak kilkanascie lat temu kibicowal Bayernowi Munchen,a kiedy Barcelona miala wieksze sukcesy zostal ich „kibicem”.Jak dla mnie jest absolutnie niewiarygodny chociazby na tym przykladzie merkantylizmu.

 6. Albert Bartosz był dużo ciekawszym człowiekiem przed staniem się wójtem. Dziś nie podaje temu człowiekowi ręki!

 7. Ciekawe kto zostanie rozliczony za wydane pieniądze na słynną przychodnią z sercem w Grojcu. To tak jakby w Porębie budować szkołę na 1000 uczniów wiedząc że więcej jak np 500 nie będzie.. no ale co tam

 8. Jeśli na tym portalu nie znajdzie się nikt kto napisze o Wójcie coś dobrego,to całe to miejsce można usunać do kosza,bo przecież niemożliwe jest by się nie znalażł nikt kto ma o tym człowieku dobre zdanie.

 9. Przez pierwsze trzy lata było tak, że Wójt Bartosz nie miał zielonego pojęcia o gminie i wiedzą ratował Wicewójt Smolarek. Teraz Wicewójt jest z chyba z Jawiszowic. Współczuję mieszkańcom. Swoją drogą sympatyczny wydaje się ten nowy zastępca, ale przejęcie stanowiska w takich okolicznościach i trwanie przy Bartoszu nie wystawia mu najlepszego świadectwa.

 10. Mirek Smolarek to główny ojciec sukcesu komitetu wyborczego Alberta . Bez niego obecny Wójt nie zostałby nawet radnym ?

 11. Za stracone dla mieszkańców gminy dotacje do wymiany kotłów węglowych na gazowe przyjdzie niedługo podziękować, kilkadziesiąt osób zostało pozbawionych możliwości dofinansowania i wymiany musieli dokonać na koszt własny. Za te stracone kilkaset tysięcy będzie podziękowane podczas wyborów.

 12. Obiektywnie patrząc,okres pracy Wójta ,dla gminy, to czas zastoju i stagnacji,co widać gołym okiem.

 13. Zgadzam się. Smolarek to dobry kandydat. Grał w jednej drużynie, ale nie tylko Smolarek dał się nabrać. Mydlarz, Bryzek, Jezierski, Nowotarski. Cały komitet ma się czego wstydzić. Cieszy, że przejrzeli na oczy i jest nadzieja, że nigdy nie poprą żadnego Dyzmy. Jeśli pomogą usunąć z życia publicznego prostaka, będzie im wybaczone.

 14. Czy wakacje w Brazylii, gdzie NIC NIE USTALONO i w wyniku których nie zapadły ŻADNE DECYZJĘ, zostaną dokładnie rozliczone? Radni milczą.

 15. Widzieliście, że ostatnio Pan Bartosz lansuje się z Panem Marszałkiem? To chyba dowód, że jest opuszczony przez wszystkich, a tonący…

 16. Albert może sobie sam podziękować. To on wylansował Mirka Smilarka na nowego wójta gminy. Brawo, to dobry kandydat

 17. Ciekawe czy przyczyną zwolnienie Smolarka była odmowa podpisania „delegacji” do kraju samby, czy może to że zamiast lizać tyłek mówił prawdę?

 18. Aby wyciągnąć opinie zalecam porozmawiać szczerze z pracownikami UG i jednostek zależnych. Poza urzędem. W sytuacji, kiedy nie boją się mówić prawdy o panu wójcie.

Send this to a friend