Informacje, Kultura

Mezzanine Restaurant & Cafe to nowy punkt na kulinarnej mapie Oświęcimia

Mezzanine Restaurant & Cafe to nowy punkt na kulinarnej mapie Oświęcimia. Znajduje się w galerii handlowej Park Shop przy ul. Królowej Jadwigi 9, w samym centrum miasta. Jej nazwa pochodzi od angielskiego słowa „mezzanine” oznaczającego antresolę. Ma otwartą kuchnię, dzięki czemu można spoglądać na kucharzy, przygotowujących posiłek. Jest doskonałym miejscem zarówno na szybką przekąskę, jak i uroczystość rodzinną, imprezę towarzyską, spotkanie firmowe oraz posiłek dla większej grupy.

Nikt nie może myśleć, kochać i spać dobrze, jeśli nie je dobrze. Virginia Woolf

Na menu Mezzanine składają się autorskie, oryginalne dania Szefa Kuchni oraz potrawy komponowane według tradycyjnych receptur, ale z wykorzystaniem nowoczesnych technik kulinarnych. Do ich przygotowania używane są wyłącznie najwyższej jakości, świeże i naturalne produkty, stąd też mają one wspaniały smak i bogaty aromat. Otwarta kuchnia sprawia, że oczekiwanie na kulinarne doznania uprzyjemnia kuszący zapach.

W Mezzanine Restaurant & Cafe mogą Państwo spróbować dań mięsnych oraz owoców morza i ryb, a także dań jarskich i wegetariańskich  w towarzystwie starannie dobranych win, jak również wybornych deserów, doskonałej kawy i szlachetnych trunków wysokoprocentowych.

Spotkania okolicznościowe

Zaprosić kogoś – znaczy mieć na względzie jego szczęście (…)  gdy jest pod naszym dachem.
Anthelme Brillat-Savarin

Wierzymy, że wspólne biesiadowanie służy zacieśnianiu więzi rodzinnych i przyjacielskich. Sprzyja serdecznej rozmowie, również jeśli dotyczy ona spraw zawodowych. Dlatego też z wielką starannością podchodzimy do organizacji  spotkań okolicznościowych.

Do dyspozycji oddajemy salę główną oraz antresolę z widokiem na kuchnię i letni ogródek, których nowoczesny wystrój – utrzymany w czerni i bieli z akcentami miedzi i naturalnego drewna, tworzy wspaniałą oprawę ważnych uroczystości rodzinych i firmowych, kolacji biznesowych i niezobowiązujących spotkań towarzyskich. Wyśmienita kuchnia i profesjonalna obsługa sprawiają, że Goście spędzają u nas mile czas i… chętnie wracają.

Mezzanine Restaurant & Cafe

Godziny otwarcia:
niedziela – czwartek: 11:00 – 22:00
piątek – sobota: 11:00 – 23:00

Królowej Jadwigi 9
32-600 Oświęcim

nr telefonu: +48 606 660 839

restauracja@mezzaninerestaurant.pl
www.mezzaninerestaurant.pl

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend