Informacje

REGION. Rafał Marek nowym dyrektorem TVP Kraków

Rafał Marek

Dziennikarz Rafał Marek został pełniącym obowiązki dyrektora redaktora naczelnego TVP Kraków. Zastąpił oświęcimianina Bogdana Wasztyla, którym kierował krakowską TVP od marca 2017 roku.

Rafał Marek był związany z TVP Kraków od 2005 roku, jako reporter „Kroniki” bardzo często relacjonował wydarzenia z ziemi oświęcimskiej. W 2009 roku Rafał Marek wraz z operatorem kamery Piotrem Struczykiem L.F. (jeden z założycieli Portalu OświęcimOnline.pl) otworzyli redakcję terenową TVP Kraków w Oświęcimiu.

Nowy dyrektor w liście skierowanym do pracowników TVP Kraków napisał:

„Zmiana ta wynika z potrzeby realizacji nowych zadań, jakie stoją przed Oddziałem, wymagających nowego spojrzenia, lepszego wykorzystania potencjału twórczego i zasobów realizacyjno-technicznych TVP Kraków”.

Rafał Marek jest mieszkańcem ziemi wadowickiej.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

7 komentarzy

  1. Jak doniosły wiewiórki, Solidarność proponowała na dyrektora Andrzeja Warchałowskiego, byłego
    dziennikarza TVP Kraków i założyciela NSZZ „S” w krakowskiej telewizji, członka Komisji Krajowej, internowanego w stanie wojennym, który właśnie powrócił do Krakowa po prawie 35 letnie banicji. Gościu z olbrzymim doświadczeniem w mediach na Zachodzie. Jak widać PiS miał inną kandydaturę.

  2. Prawda jest taka że Bogdan stracił stanowisko czysto politycznie. Zbliżają się wybory. Nigdy nie był dobrym dyrektorem. Grał na 2 fronty pisarz powieści Fantasy. Do pięt Bratu nie dorasta

  3. A co z Bogdanem? Chyba koledzy nie pozwolą mu zginąć z głodu? Jak widać Szydło gra na dwa fortepiany

  4. Czyżby pani Szydło traciła wpływy? A może swoim zwyczajem wycina w pizdu sensownych ludzi z regionu? Odpowiedź przyniesie czas.

Send this to a friend