Sport

Przedsprzedaż papierowej wersji Hokejowego Niezbędnika Kibica 2018/2019!

Po ubiegłorocznym sukcesie i ciepłym przyjęciu Hokejowego Niezbędnika Kibica zdecydowaliśmy się wydać dla naszych czytelników drugą edycję na sezon 2018-2019. Już dzisiaj, możecie zamówić w przedsprzedaży nasze kompendium wiedzy o polskim hokeju i oczekiwać na przesyłkę. Zapraszamy do zakupu.

Na nowy sezon przygotowaliśmy aż 52 strony, czyli 16 więcej jak w zeszłorocznej edycji. W nowym wydaniu znajdziecie m.in. obszerne składy drużyn PHL, PLAKATY DRUŻYN PHL NA CAŁĄ STRONĘ A4, wypowiedzi ekspertów, transfery, historyczne statystyki, składy 1 ligi i terminarze obu rozgrywek oraz wiele innych ciekawostek dla prawdziwych fanów kauczukowego krążka. W kolorowym formacie A4 zaprezentujemy naszym kibicom przewodnik PHL i 1 ligi w wysokiej jakości materiale.

Cena Hokejowego Niezbędnika Kibica to 16 zł + przesyłka (4 zł ekonomiczna, 6 zł priorytetowa). Ilość wydania jest ograniczona.

Zakupu możecie dokonać przez portal Allegro:

 
https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Jeśli nie masz Allegro i chcesz bezpośrednio zamówić Hokejowy Niezbędnik Kibica poprzez przelanie podanej kwoty na konto, prosimy o kontakt konto@hokej.net

Hokejowy Niezbędnik Kibica będzie wysyłany do naszych kibiców w przybliżeniu 22 lub 24 września.

Nowością będzie dostępność naszego produktu w sklepikach hokejowych i kawiarenkach przy lodowiskach zespołów PHL i 1 ligi. Jeśli zdarzenia losowe nie staną na przeszkodzie i z drukarni dostaniemy czasopismo to w piątek i niedzielę (21 i 23 września) będzie dostępny podczas meczów 3 i 4 kolejki PHL.

Zamów już dziś a możesz otrzymać:

Pierwsze 50 osób, które złożą zamówienie otrzymają od nas GRATIS – Smycz Hokej.Net.

Kolejna co 20 osoba otrzyma od nas GRATIS proporczyk Hokej.Net.

A jeszcze do tego rozdamy 15 mini-koszulek Hokej.Net

art. sponsorowany
Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend