Informacje

PRACA. Kierownik Działu Edukacyjno-Programowego w MDSM

Fundacja na Rzecz MDSM zatrudni kierownika Działu Edukacyjno-Programowego.

Zakres obowiązków:
– kierowanie pracą działu pedagogicznego
– praca koncepcyjna w obszarze pedagogiki miejsc pamięci
– organizowanie projektów w kraju i zagranicą
– organizowanie przedsięwzięć kulturalnych
– działalność publicystyczna i współpraca z mediami

Wymagania:
– ukończone studia wyższe na kierunkach: pedagogicznym, kulturalno-oświatowym, historycznym lub pokrewnych
– umiejętność zarządzania zespołem
– zdolności organizacyjne, kreatywność, dyspozycyjność
– dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

Oferujemy:
– interesującą pracę w międzynarodowym teamie
– udział w międzynarodowych szkoleniach
– motywacyjny system wynagradzania

Podania w języku polskim i niemieckim wraz z dokumentami potwierdzającymi posiadane kwalifikacje prosimy przesyłać na adres:

Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu
ul. Legionów 11, 32-600 Oświęcim (do 18 października 2019)
Tel./fax: 033 / 843 12 11, lub
dworzak@mdsm.pl

art. zlecony

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Send this to a friend