Kultura

POWIAT. Zajęcia z psiego posłuszeństwa i DogFrisbee

KYNOmania OŚWIĘCIM  zaprasza wszystkich psiolubnych na zajęcia z psiego posłuszeństwa i DogFrisbee. Zajęcia ruszają już 5 września i poprowadzi je znana instruktorka psich sportów i behawiorysta – lek.wet. Agnieszka Nalepa.

Posłuszeństwo i dobra komunikacja  z psem na co dzień, to fundament psa zrównoważonego i przyjaznego otoczeniu. Skuteczne przywołanie, dobre relacje z psami i ludźmi, luźna smycz, podstawowe komendy, kreatywna zabawa, wyciszanie, skupianie uwagi na właścicielu- tego nauczymy  Was na zajęciach z podstaw posłuszeństwa. Zajęcia dedykowane sa dla właścicieli psów w wieku powyżej 6msc., bez górnej granicy wiekowej. Pracujemy w małych grupach. Właściciele psów szczególnie problemowych i agresywnych maja szansę skorzystać z indywidualnych zajęć i porad behawioralnych.

Zajęcia DogFrisbee z kolei, to nie lada gratka dla pasjonatów psich sportów, lubiących aktywnie spędzać czas ze swoim pupilem! Polega ona na rzucaniu dysku frisbee, przy użyciu  różnych technik, tak by pies miał możliwość jego bezpiecznego złapania. Przygodę z DogFrisbee zaczynamy od cyklu zajęć  rzutowych – bez psów! Po opanowaniu podstawowych technik rzutowych przewodnicy pod okiem Instruktorki, zaczynają  treningi ze swoimi pupilami Oczywiście w zajęciach sportowych mogą brać udział wyłącznie psy zdrowe, rasa nie ma tu większego znaczenia.

Jeśli więc chcesz aktywnie spędzić czas i rozwijać swojego ukochanego czworonoga- DOŁĄCZ DO NAS!!!

Więcej szczegółów udzielimy pod numerem telefonu 796-931-469

art. zlecony
Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend