Informacje

POWIAT. Wyeliminowali dwóch kolejnych piratów drogowych

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji  wyeliminowali z ruchu drogowego dwóch kolejnych piratów drogowych, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h.

W środę (20.11.2019) przed południem policjanci pilnowali bezpieczeństwa na terenie gminy Kęty. O godzinie 12.00  w Bielanach na ulicy Na Włosień  do kontroli drogowej zatrzymali samochód marki Opel Vectra, jadący z prędkością 104 km/h,  przy dozwolonej prędkości 50km/h. Jak się okazało za kierownicą  pojazdu siedział 28 – letni mieszkaniec gminy Kęty.

W czwartkowe popołudnie (21.11.2019) policjanci pilnowali bezpieczeństwa na terenie Oświęcimia w rejonie DK 44. O godzinie 13.30 na ulicy Unii Europejskiej do kontroli drogowej zatrzymali samochód marki Audi, którego kierowca jechał z prędkością 106 km/h,  przy dozwolonej prędkości 40km/h. Jak się okazało za kierownicą  pojazdu siedział  30 – letni mieszkaniec Zatora.

W związku z przekroczeniem prędkości o ponad 50 km/h policjanci nałożyli na sprawców wykroczeń mandaty  i punkty karne, a także zatrzymali ich prawa jazdy, które będą mogli odzyskać dopiero za trzy miesiące.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. Niestety nie wyeliminowali trzeciego. Który wyjeżdżając z Tysiąclecia wpakował się w tył auta jadącego prosto Słowackiego. Na oko 18 lat, w dresie i bejsbolówce.

Send this to a friend