Informacje

POWIAT. Trwają poszukiwania Marcina Zasadni

Marcin Zasadni

Policjanci i strażacy nadal poszukują Marcina Zasadni, 41 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Z relacji zgłaszających zaginięcie wynika, że Marcin Zasadni wyszedł z mieszkania na Osiedlu Stare Stawy w Oświęcimiu w nocy z 8/9 marca 2019r.  Niestety od tego momentu nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie jest znane jego miejsce pobytu.

Na podstawie prowadzonych przez policjantów intensywnych czynności poszukiwawczych ustalono, że mężczyzna w nocy z piątku na sobotę był widziany w rejonie jednego z lokali rozrywkowych w Rynku Głównym w Oświęcimiu. Ponadto ustalono również,  że w sobotę rano pod jedną z ławeczek  na Miejskich Bulwarach biegnących wzdłuż rzeki Soły kobieta uprawiająca jogging znalazła telefon komórkowy należący do zaginionego, który przekazała rodzinie. Trwa analiza kolejnych nagrań monitoringu miejskiego w celu ustalenia miejsc w których mężczyzna przebywał tuż przed zaginięciem i mógł przebywać w kolejnych dniach.

Od dnia zgłoszenia zaginięcia na terenie Oświęcimia policjanci i strażacy kilkakrotnie przeprowadzili penetrację wyznaczonych rejonów zarówno  nad brzegami rzeki Soły, aż po próg wodny w Broszkowicach, rejon Osiedla Stare Stawy,  tereny zielone przy ulicy Zatorskiej oraz rejony miejsc do których mężczyzna mógł się udać.

Przypominamy rysopis zaginionego Marcina Zasadni:
– wzrost ok. 170 cm,
– średnia budowa ciała,
– twarz owalna,
– oczy koloru szarego,
– kilkudniowy zarost.

Znaki szczególne: pieprzyk na lewym policzku

Ubiór:  W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie dżinsowe koloru granatowego, kurtkę koloru czarnego do bioder, jasny podkoszulek, buty sportowe w kolorze czarnym,

Zwracamy się  z prośbą  do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Marcina Zasadni lub też posiadają jakiekolwiek informacje na temat  miejsca jego pobytu, o kontakt osobisty lub  telefoniczny  z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer 33 84 75 200, 33 84 75 280 lub też  na numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997, 112.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend