Informacje, Kultura

POWIAT. Symultana z arcymistrzem przy PZ nr 2

Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu przy współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Oświęcimiu oraz Powiatowym Zespołem nr 2 Szkół Ogólnokształcących MSiT w Oświęcimiu zaprasza do wspólnej gry w szachy z arcymistrzem Krzysztofem Bulskim.

Symultana odbędzie się 13 czerwca 2018 r.  o godzinie 16:00 na obiektach Powiatowego Zespołu nr 2 SOMSiT w Oświęcimiu, przy ul. Bema 4.

W spotkaniu może wziąć udział 40 zawodników, grających jednocześnie z arcymistrzem. Tylko wcześniejsze zgłoszenie gwarantuje udział w grze. Zwycięzcy oraz wyróżnieni przez arcymistrza zostaną nagrodzeni. Wśród wszystkich uczestników zostanie wylosowany bilet na Tauron Life Festiwal Oświęcim.

ZGŁOSZENIA DO 11 CZERWCA 2018 r. w sekretariacie Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu – mailowo, osobiście lub pocztą tradycyjną. 32 600 Oświęcim, ul. Olszewskiego 1;  sekretariat.mdk@powiat.oswiecim.pl      W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko, rok urodzenia oraz posiadaną kategorię szachową. Decyduje kolejność zgłoszeń. Listy startowe będą opublikowane na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury. Informacja telefoniczna: 33 8424264.

Zapisanie się do symultany jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku przez organizatora w celach związanych z imprezą. Zgoda dotyczy również wszelkich zdjęć i materiałów filmowych z udziałem zawodnika, umieszczania ich na stronach internetowych i w mediach, w celach promocyjnych.

MDK Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend