Informacje, Video

POWIAT. Starostwo ratuje inwestycję na ul. Dąbrowskiego

18 września odbyła się XXXV sesja Rady Powiatu w Oświęcimiu. Radni jednogłośnie podjęli uchwałę w sprawie zmiany uchwały budżetowej Powiatu Oświęcimskiego na 2017 r. Zdecydowano o zwiększeniu wydatków na realizowane w ramach Oświęcimskiego Strategicznego Programu Rządowego zadanie „Przebudowa ul. Dąbrowskiego na odcinku od ul. Chopina do ul. Norwida w Oświęcimiu”. Zapraszamy do obejrzenia materiału.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

8 komentarzy

 1. Panie Prezydencie Chwierut, szarzy pracownicy Pana Urzędu dostają wypłaty bliskie najniższej krajowej. Dlaczego Pan nie zareaguje i nie doceni ich? Bo podobno więcej się zarobi wszędzie indziej… Tak słyszałem. Smutne. A co do Starca…masakra.. Panie Starzec może czas zrezygnować?

 2. Wszystkim bijącym w Starca i piejącym pochwalne peany na cześć Chwieruta przypomnę flagowe inwestycje UM pod zarządem Chwieruta tj. kibel na Klasztornej za blisko pół miliona złotych (z naszych podatków) i „piękny” Rynek z ciągle wypadającymi kamieniami sfinansowany z OSPR-u. Warto dodać że inne miasta nie miały czegoś takiego jak OSPR i mają nowe nawierzchnie na rynkach bez wypadających kamieni, popękanych płyt i zarastających zielskiem podziemnych ruin ratusza

 3. Panie Starzec. Ordynarne odwracanie kota ogonem. Nawaliliście i teraz z naszych podatków trzeba będzie dopłacić. Wstydziłbyś się pan.

 4. Racja Prezydent Janusz Chwierut jest świetnym organizatorem a Pan Starzec chyba ma jakiś kompleks że wiecznie krytykuje. Może Panie Zbyszku trzeba wrócić do sportu? Oświęcim ma świetnego, poważanego i lubianego Prezydenta a niektórych to kłuje w oczy.

 5. Jest taka słynna plyta T.love pt „Prymityw”. Nie wiem dlaczego mi się przypomniało.

 6. Przyczyna zwiększonych koszów jest prozaiczna. Jak się przetarg na drogę , za kilka milionów złotych , ogłasza we wrześniu , i ma być gotowy do końca roku , to cena tego szaleństwa jest wysoka. Ciekawe czy ktoś zabronił staroście kierować się zdrowym rozsądkiem i ogłosić przetarg w marcu…… miałby wtedy wykonawców na pęczki !!
  A jak mamy? – jak zwykle :
  – „u góry” -” Przez ostanie 8 lat rządów platformy….. „,
  – a ” na dole” – „Prezydent Oświęcimia znowu nie wspomógł biednego starostę….. „.
  Kabaret :))))) – lepszy niż ucho prezesa:)))

 7. To jest tytuł „z d…y”. Powinno być radni powiatowi ratują inwestycję Dąbrowskiego w Oświęcimiu przed zarządem powiatu. Co za dziecinada. Jesteśmy doskonali, ale przez onych nic nie możemy. Może by tak prezydent przejął funkcję powiatu, myślę że z korzyścią dla wszystkich.

 8. Pan Starzec najeżdża na Prezydenta… dziecinne. Pan Prezydent Chwierut, zrobił od Pana o wiele więcej, a i należy przypomnieć Panu wicestaroście, że Starostą przed Panem Starcem był Pan Krawczyk, który dużo inwestycji zrealizował, więc tężenie muskuł i przekaz płynący z reportażu, że to oni (Jurzak i Starzec) są zbawcami jest nie na miejscu. Z tego materiału wynika, że wszyscy są źli tylko oni świetni i super. Ale cóż…

Send this to a friend