Informacje

POWIAT. Policja zatrzymała 4 osoby poszukiwane

We wtorek 5 marca na terenie powiatu oświęcimskiego policjanci zatrzymali cztery osoby poszukiwane. Od kilku dni kęccy policjanci prowadzili poszukiwania 37 – letniego mieszkańca Kęt, który decyzją Sądu Rejonowego miał odbyć karę trzech lat pozbawienia wolności za szereg przestępstw kryminalnych min. kradzieże z włamaniem i zniszczenie mienia. Policjanci ustalili, że recydywista może przebywać w jednym z kęckich mieszkań. Ustalenia potwierdziły się, kiedy drzwi otworzył poszukiwany. Został on zatrzymany o godzinie 6.30 i jeszcze tego samego dnia trafił do jednego z zakładów karnych.

Do kolejnego zatrzymania osoby poszukiwanej doszło na terenie Chełmka. O godzinie 08.30 w jednym z mieszkań policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku zatrzymali poszukiwaną od miesiąca 51 – letnią mieszkankę Gminy Chełmek. Kobieta była poszukiwana przez sąd za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece, a dokładnie niealimentację. Jeszcze tego samego dnia trafiła do jednego z zakładów karnych, w którym spędzi pół roku.

W Oświęcimiu na Osiedlu Chemików o godzinie 14.30 w ręce dzielnicowych wpadł  38 – letni mieszkaniec  Oświęcimia, który był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania nad rodziną. Trafił do jednego z zakładów karnych gdzie spędzi 8 miesięcy.

Policjanci Wydziału Kryminalnego oświęcimskiej Komendy Policji ustalili, że w jednym z domów noclegowych na terenie Osieka przebywa poszukiwany  50 – letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd  za przestępstwo stalkingu.  Wczoraj wieczorem kryminalni zatrzymali poszukiwanego potwierdzając  wcześniejsze ustalenia.  50 – stalker za kratkami spędzi najbliższe 8 miesięcy.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend