Informacje

POWIAT. Noc sylwestrowa przebiegła spokojnie

Jak informuje policja, noc sylwestrowa w powiecie oświęcimskim przebiegła spokojnie, bez szczególnych wydarzeń. Policjanci w całym powiecie przeprowadzili jedynie 42 różnego rodzaju interwencje w przeważającej większości dotyczyły one zakłócenia ciszy nocnej oraz osób nietrzeźwych. Policjanci patrolując rejony miast czuwali również nad bezpieczeństwem uczestników plenerowych imprez, które przebiegły spokojnie.
KPP Oświęcim
Poprzedni artykułNastępny artykuł

6 komentarzy

  1. 42 różnego rodzaju interwencje w przeważającej większości dotyczyły one zakłócenia ciszy nocnej ? Poważnie, zakłócanie ciszy nocnej w Sylwestra? to jakiś absurd jest. Ten kraj schodzi na psy

  2. Byłem widziałem i ……….. dupy nie urywało efekty takie sobie ogladanie zakłócało kilku oszołomów którym zachciało się odpalić pomiędzy ludźmi świece dymne kupa smrodu kupa dymu a były tam przecież dzieci . Miało nie być fajerwerków ale generalnie naokoło rynku fajerwerki leciały w powietrze z każdej strony. Inicjatywa fajna ale może sceneria (niskie budynki) nie taka jak trzeba no i kompozycja efektów wydaje mi się że mogła byc lepiej dopracowana. Takie moje odczucia. Jak wam się podobało?

  3. Bardzo dobrze że obyło się bez huku – tylko prymitywne jednostki potrzebują hałasu

Send this to a friend