Informacje

POWIAT. Nie płacili alimentów, zostali zatrzymani

W dniu 20 marca 2019 na terenie powiatu oświęcimskiego policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn. Dwóch było poszukiwanych przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu natomiast jeden był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Oświęcimiu.
Do zatrzymania pierwszego z mężczyzn doszło o godzinie 11.30 w jednym z mieszkań Osiedla Zasole, gdzie przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się 25 – letniego mieszkaniec Oświęcimia. Mężczyzna był poszukiwany przez oświęcimską prokuraturę do sprawy niealimentacji.
O godzinie 15.00 w Kętach na Osiedlu Wyszyńskiego policjanci zatrzymali kolejnego poszukiwanego. 40 – letni mieszkaniec Kęt był poszukiwany przez oświęcimski sąd celem odbycia kary jednego roku pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe.
O godzinie 16.15 w Brzeszczach na ulicy Ofiar Oświęcimia policjanci zauważyli, a następnie zatrzymali poszukiwanego 46 – letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania. Był on poszukiwanego przez sąd celem odbycia kary dwóch miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo niealimentacji.
KPP Oświęcim
Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend