Informacje

POWIAT. Nie płacili alimentów, zostali zatrzymani

W dniu 20 marca 2019 na terenie powiatu oświęcimskiego policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn. Dwóch było poszukiwanych przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu natomiast jeden był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Oświęcimiu.
Do zatrzymania pierwszego z mężczyzn doszło o godzinie 11.30 w jednym z mieszkań Osiedla Zasole, gdzie przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się 25 – letniego mieszkaniec Oświęcimia. Mężczyzna był poszukiwany przez oświęcimską prokuraturę do sprawy niealimentacji.
O godzinie 15.00 w Kętach na Osiedlu Wyszyńskiego policjanci zatrzymali kolejnego poszukiwanego. 40 – letni mieszkaniec Kęt był poszukiwany przez oświęcimski sąd celem odbycia kary jednego roku pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe.
O godzinie 16.15 w Brzeszczach na ulicy Ofiar Oświęcimia policjanci zauważyli, a następnie zatrzymali poszukiwanego 46 – letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania. Był on poszukiwanego przez sąd celem odbycia kary dwóch miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo niealimentacji.
KPP Oświęcim
Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Send this to a friend