Video

POWIAT. Na placu budowy DWR

Z tą potężną inwestycją wiążą się duże nadzieje na usprawnienie komunikacji w rejonie Oświęcimia. Budowa odcinka Drogi Współpracy Regionalnej dobiega końca. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Powiat Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

10 komentarzy

 1. Swego czasu starosta mówił dość do rzeczy i niekonfliktowo. Od jakiegoś czasu natomiast (pół roku?) wygaduje jednak propagandowe bzdury, sprawiając wrażenie jakby powiatowy pis zatrudnił jakiegoś piarowca, który pisze mu agresywne teksty. Za chwilę usłyszymy o wściekłej, totalnej, chwierutowskiej opozycji? Panie Starzec, to jest powiat, a nie warszawskie szambo. Ludzie oczekują od was współpracy, a nie podgryzania się po kostkach.

 2. A w czym fachowcem jest Starosta Starzec? Nie rozumiem ich wypowiedzi. To znowu nie ich zasługa, a zasługą będzie S1… ech…

 3. @ckm Swego czasu była informacja, że miliony zaoszczędzono na kosztach palowania. Podobno za zaoszczędzone 40 mln postawią na osiedlu ozdobnego Toi-toja.

 4. co sie stalo z 160 milionami na te inwestycje? z tego co czytam na koncu bylo 120? Dlatego waski mostek i drozka jednojezdniowa? co pisiory zrobily z tymi pieniedzmi?

 5. jaki 21 grudnia p. starosto, skoro wykonawca mówi że ukończy do końca roku a później odbiory i ok. lutego 2018 pojedziemy

  ps. ile dał powiat na tą inwestycję?

 6. NO mam nadzieje ze te urywki filmu z realizacji tej drogi sa z wczesniej niz z tego 10 grudnia bo jak to dalej tak wyglada to ani w marcu nie pojedziemy 😉 co do tego ronda w bobrku to poprostu szkoda slow i szkoda komentowac tego co projektowal to rondo to jedynie niepowiem co bo tam miejsca co najwyzej na busa a nie na zestaw!!!! krawezniki juz 3 razy poprawiali a jest to droga jakby nie bylo prowadzaca do autostrady ciekawe jak przejedzie ewentualny gabaryt gdybby cos np mial wiezc do synthosa

 7. Takie inwestycje przygotowuje się latami, między innymi ze względu na wykup terenów pod budowę i papierkową robotę. Wbrew temu co mówicie wywołani do tablicy włodarze też mają w tym swój udział. Dlatego Panowie przestańcie przypinać sobie cudze medale. Ciekaw jestem czy też będziecie wypinać pierś do medali w chwili pierwszego remontu, który jak śmiem twierdzić, że niebawem nastąpi. Zresztą nie jest to moja opinia, tylko tych co się na tym znają.

 8. Panie ……, jacy poprzednicy???? , co nie zrealizowali ?????
  To właśnie poprzednicy : poprzedni rząd i zarząd województwa z PO dali pieniądze na północną obwodnicę Oświęcimia , za którą od lat chodził i wychodził Chwierut. I dzięki im za to !
  A wasze bzdurne obietnice odchodzą w niebyt razem ze zmianą rządu .
  ……żegnam was panie Jurzak bez żalu.

 9. Przy wjeździe na pierwsze rondo w Bobrku jadąc od strony Libiąża krawężniki drogowe już się zapadają a inwestycja jeszcze nie zakończona. No chyba że krawężniki są w stanie po spożyciu?

Send this to a friend