Informacje, Kultura

POWIAT. Miasto Oświęcim już w 3D w mapach Google

​Od teraz nie tylko wielkie metropolię, ale także miasto Oświęcim jest dostępne w usłudze 3D na stronie Google Maps i Google Earth . Trójwymiarowe odwzorowanie przestrzenne brył budynków i krajobrazu uzupełnia dobrze znane zdjęcia satelitarne i fotografie ulic.

Żeby obejrzeć miasto Oświęcim w trójwymiarze, wystarczy odwiedzić w internecie stronę Google Maps i znaleźć na stolicę powiatu oświęcimskiego. Następnie w prawym dolnym rogu ekranu należy zaznaczyć opcję 3D. Miasto i jego budynki można teraz oglądać z każdej strony.

W 3D obejrzeć możemy przede wszystkim miasto Oświęcim, ale także część okolicznych miejscowości takich jak Brzezinka, Harmęże, Pławy, Zaborze, Rajsko i Gromiec.

Pierwszym miastem w Polsce, które stało się dostępne w usłudze 3D w programie Google Earth, była w 2009 r. Warszawa.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. @to brak prywatności mnie jak coś nie smakuje, to tego nie jem. Co do muzeów, to naród bez historii jest g… wart. Adam ma rację. Nie masz Pan zielonego pojęcia co to jest Google Maps 3D.

  2. @to brak prywatnosci
    Widać, że szanowny senior, nie wie o co chodzi z Google Maps 3D.

  3. to zakrawa na zart , powoli staje sie chore , przeciez obiekty typu flota Frasiowej , muzea Olesiowej , chore wytwory dulko , charakterystyczna architektura tzw.zwornikow czyli budynki z katem ostrym to chluba miasta , ale bloki na 3 maja i samochod dostawczy do marketu , ludzie …. dobrze ze nie dali targowiska jak kupuje kapuste …. GW , caly dol Biblioteki , dalej sprzedajcie Oswiecim

Send this to a friend