Informacje

POWIAT. Kolejni poszukiwani zostali zatrzymani

W ciągu kilku ostatnich dni policjanci na terenie powiatu oświęcimskiego namierzyli i zatrzymali kolejnych poszukiwanych, ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

W dniu 13 marca 2017 o godzinie 12.00 w Brzeszczach na ulicy Górniczej policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach zauważyli poszukiwanego od kilkunastu dni przez oświęcimski sąd 36 – letniego mieszkańca Brzeszcz.  Poszukiwany na widok zbliżających się funkcjonariuszy podjął ucieczkę, próbując się ukryć w jednym z opuszczonych budynków. Szybko jednak został zatrzymany.

W dniu 15 marca 2017 tuż przed godziną 18.00 na terenie jednej z posesji w Nowej Wsi policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali poszukiwanego od kilku miesięcy 23 – letniego mieszkańca Gminy Kęty. Mężczyzna miał związek z oszustwami i kradzieżami.

W dniu 16 marca 2017 o godzinie 12.00 w jednym z mieszkań w  Brzeszczach policjanci zatrzymali  38 – letniego mieszkańca  Brzeszcz  poszukiwanego od kilku tygodni przez oświęcimski Sąd Rejonowy   Oświęcimiu za przestępstwo przeciwko funkcjonariuszowi publicznemu.

W dniu 17 marca 2017 o godzinie 6.00 w Oświęcimiu w jednym z mieszkań na Osiedlu Chemików policjanci z oświęcimskiej komendy Policji zatrzymali  poszukiwanego od kilku 58 – letniego mieszkańca Oświęcimia poszukiwanego przez Sąd w Kędzierzynie Koźlu.  Tuż przed godziną 07.00 w Malcu policjanci z Komisariatu Policji w Kętach odnaleźli i zatrzymali poszukiwaną podwójnym Listem Gończym 27 – letnią mieszkankę Gminy Kęty. Kobieta była poszukiwana za stalking.

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend