Video

POWIAT. I Powiatowy Szczyt Antysmogowy w Oświęcimiu. Relacja i wnioski

W Miejskiej Bibliotece Publicznej Galerii Książki w Oświęcimiu odbył się I Powiatowy Szczyt Antysmogowy. Gości oraz prelegentów zajmujących się ochroną środowiska zaprosił starosta oświęcimski Zbigniew Starzec. W programie znalazł się pokaz filmu „Cały ten smog”, zrealizowanego przez Krakowski Alarm Smogowy oraz wystąpienia przedstawicieli Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego i Polskiego Alarmu Smogowego. W dyskusji wzięło udział wielu samorządowców i mieszkańców. Zapraszamy do obejrzenia relacji.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. Niech wniosą projekt ustawy do parlamentu europejskiego, aby zlikwidowali obowiązkową akcyzę na gaz. Przecież im nie chodzi o czyste powietrze, tylko o wydojenie dodatkowej kasy od ludzi mających 1000 pln renty.

  2. Kilkunastu albo kilkudziesięciu nierobów z pensjami kilka albo kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie zebrało się do kupy i pokiwało łbami i poprzez ich bełkot totalny problem smogu się sam się rozwiązał. Ta banda cwaniaków ma za idiotów mieszkańców. Na filmie sami uczeni nadymani niczym krowa w polu, która nażarła się lucerny i każdy z buławą pod szyją w sam raz na ministra żerują na nieszczęściu i biedzie narodu. Może by zrezygnowali ze swoich pensji i premii ponad przeciętnych i sami się wzięli do roboty zamiast zatruwać powietrze na nic nie znaczących kolejnych konferencjach na których nawzajem przytakują sobie kiwając głowami. Zawodowi kiwacze pustymi głowami, obniżyć ceny ciepła z PEC oraz gazu i problem sam się rozwiąże bo z waszego kiwania łbami i gadaniu dla gadania gdzie kolejny dzień na nic nie robieniu wam minął nic nie będzie.

    Wy gadacze tak samo działacie i dosłownie tymi samymi argumentami się posługujecie jak aktyw partyjny na pierwszej komuny.

Send this to a friend