Informacje

POWIAT. I Powiatowe Spławikowe Zawody Wędkarskie OSP

5 sierpnia 2017 r. na  zbiorniku wodnym OSP Graboszyce, gm. Zator odbyły się I Powiatowe Spławikowe Zawody Wędkarskie Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Oświęcimskiego zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Oświęcimiu.

W zawodach wzięło udział 11 trzyosobowych drużyn w skład których wchodzili strażacy ochotnicy oraz członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu powiatu oświęcimskiego. Strażacy walczyli
o zwycięstwo drużynowe. Zwyciężyła drużyna OSP Graboszyce, II miejsce zajęli  druhowie  OSP Zator, III miejsce OSP Stawy Monowskie.

Zawody odbyły się przy wsparciu Burmistrza Zatora, Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu, Pana Franciszka Sałaciaka, ROK w Zatorze, ZOG oraz OSP Zator, ZOP ZOSP RP w Oświęcimiu oraz nieocenionej pomocy KGW w Zatorze.

Jak podsumował prezes Oddziału Powiatowego Jerzy Obstarczyk- pomysłodawca zawodów: „Impreza była okazją do integracji pokoleniowej strażaków ochotników. Jak się okazało wędkowanie  to pasja wielu strażaków i członków MDP, a także odskocznia od codziennej niejednokrotnie trudniej i niebezpiecznej służby strażaków ochotników
w ratowaniu życia i mienia mieszkańców naszego powiatu”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend