Informacje

POWIAT. Firma Synthos zakupiła samochód dla OTOZ Animals

Firma Synthos, światowy lider w branży chemicznej kolejny raz pozytywnie zaskoczyła niecodzienną inicjatywą. Tym razem OTOZ Animals Oddział Oświęcim otrzymał nowy, a zarazem pierwszy samochód służbowy, którym inspektorzy Animals będą mogli dotrzeć na czas do wszystkich potrzebujących pomocy zwierzaków.

Na swojej stronie internetowej inspektorzy OTOZ Animals nie kryli wzruszenia i radości:

W te święta Gwiazdka przyszła również i do potrzebujących zwierząt tych: opuszczonych przez właścicieli, przywiązanych do przegniłych bud, konających gdzieś w bólu i cierpieniu, broczących we własnych odchodach, siedzących w metalowych beczkach… Do tych wszystkich czworonożnych potrzebujących pomocy zwierzaków, do których docierają nasi inspektorzy. Otóż jedna z oświęcimskich firm – SYNTHOS z okazji Świąt podarowała naszym inspektorom samochód. Od teraz inspektorzy mogą jeździć na interwencje samochodem służbowym. Dziękujemy pięknie za tak wspaniały gest! Autko jest sprawne, zatankowane i już ma za sobą pierwsze udane akcje ratunkowe! W imieniu uratowanych zwierzaków serdecznie dziękujemy firmie SYNTHOS.

Foto: OTOZ Animals o. Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

4 komentarze

  1. 19 września 2018, czyli jeszcze w czasie kampanii wyborczej: „Niech ten skromny dar Powiatu w postaci używanego samochodu służy Wam i Waszym podopiecznym jak najdłużej – mówi starosta Zbigniew Starzec.
    Jak podkreśla kierownik OTOZ Animals Adriana Wrzesińska, przekazany samochód bardzo się przyda. Bardzo serdecznie dziękujemy panu Staroście i całemu Zarządowi Powiatu za ten dar – mówi Adriana Wrzesińska”.
    Czyżby „dar” Starca okazał się totalnym złomem?

  2. Ojjejejeje jakie to cudowne, zamykac usta mieszkancom, bo synthos cos robi dla zwierzat

    a dla nas? smród, skażenie itp!

Send this to a friend