Informacje

POWIAT. Dorota Niedziela i Marek Sowa liderami KO

Dorota Niedziela i Marek Sowa to liderzy ziemi oświęcimskiej z list nr 12 z Koalicji Obywatelskiej do Sejmu w województwie małopolskim.

Okręg wyborczy nr 12 obejmuje swoim zasięgiem zachodnią część województwa, czyli powiaty: chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski i wadowicki. Jedynką na liście jest aktualna posłanka Platformy Obywatelskiej Dorota Niedziela. Na pozycji nr 2 znajdziemy również obecnego posła Marka Sowę.

Wybory do Sejmu i Senatu odbędą się 13 października 2019. Będziemy wybierać 460 posłów i 100 senatorów.

foto: archiwum

Poprzedni artykułNastępny artykuł

24 komentarze

 1. Tak dla Niedzieli niech nie wiszą się na cudzych ogrodzeniach bez zezwolenia jak poprzednio.

 2. Pogardliwie to o Polakach wypowiadał się Jacuś Kurski z tvpis, że lud ciemny wszystko kupi.

 3. Czołowi politycy PO pogardliwie wypowiadali się o Polakach na słynnych taśmach. Dziękuje za pogardę, wybieram przywracanie godności.

 4. Rządy PO czyli obdzielanie stołków i stanowisk gdzie popadnie swojakami i „kolegami” z SLD. Wystarczy spojrzeć na spółki komunalne.

 5. I tu się nie zgodzę plan jest nie program kolesiom pokończyli się kasa a jak mówił Tusk by kolesiom żyło się lepiej ,lud niestety nie jest ciemny jak by tego chcieli POpaprancy i do tego na własnej skórze doświadczyli tej grabieży OFE i dożywocia w pracy za 5 zł za godzinę do 67 lat .My chcemy godnie żyć i pracować .Komuchy tak wykiwały Schetyne ze teraz są w PE miler belka Cimoszewicz a to ludzie którzy niby reprezentowali lud pracujący a kompletnie nim gardzili .Wiec niestety demokratyczne wybory zadecydują o tym kto nas będzie reprezentował gwarantuje nam to KONSTYTUCJA wiara od niej .

 6. PO nie ma żadnego realnego programu, jedynym ich pomysłem jest odsunięcie PiSu od władzy. Jakoś nie chcę wracać do Polski afer Amber Gold, nieszczelnego vatu i mafii paliwowych. Zmarnowany głos, nie zaryzykuje głosując na kota w worku.

 7. Głosujcie na PO, będzie Wam tak jak już było poprzednio za rządów dzisiejszej totalnej opozycji, nie mającej żadnego rozsądnego programu dla Polaków.

 8. Zagłosuję na Sowę z poczucia przyzwoitości, chociaż lud ciemny przekupiony plusami oraz ogłupiony przez tvpis da zwycięstwo Kaczyńskiemu. Paradoksalnie to dobra wiadomość dla po, ponieważ inflacja wywołana szalonym rozdawnictwem pieniędzy i jednocześnie światowe spowolnienie gospodarcze spowoduje rypnięcie, a ludzie w końcu się połapią, że oddanie władzy pisowi było kosmiczną pomyłką. Szkoda tylko, że ta nauka przyjdzie po niewczasie i że takim dla Polski kosztem.

 9. Hotin tobie tez już dziękujemy a ty nadal sie tu wpychasz i piszesz głupoty

 10. Niedziela i Sowa mają pierwsze miejsca na liście z dużymi szansami na mandat poselski. Starzec jest dopiero 8 na liście PIS co świadczy o tym że nie wiele znaczy w tej partii i ma marne szanse na mandat. Dlatego zagłosuje na kandydatów KO bo to nie będzie zmarnowany głos.

 11. Ale kultura wypływa z tych komentarzy. Znaczy, już wypłynęła dawno i zostało tylko …..

 12. Nie chce sie wstydzic przed dziecmi kiedys i nie chce zeby one sie za mnie wstydzily tak ze spokojnie cala rodzina glosujemy na KO. Pozdrawiam .

Send this to a friend