Informacje, Kultura

POWIAT. Beata Szydło nie jest już premierem

Premier Beata Szydło złożyła dziś dymisję. – Bardzo dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia, podziękowania, za wszystkie tak dla mnie miłe Państwa wpisy. Te dwa lata były dla mnie niezwykłym czasem, a służba dla Polski i Polaków zaszczytem. Dziękuję. Napisała na swoim Twiterze Beata Szydło.

Część internautów jest zaskoczona decyzją Beaty Szydło. Poniżej prezentujemy tylko część wpisów na twitterze pod wpisem byłej premier:

 • Niech Pani nie przyjmuje żadnego stanowiska w tym rządzie. To dla Pani potwarz… i dla nas.
 • A ja mysle ze Pani zostanie prezydentem Polski zycze tego z calego serca.
 • Najlepsza Pani Premier! Dziękuję za wszystko.
 • Co dalej Pani Premier.
 • Czemu? Wyszło na ich. A pisowski elektorat wyje z wściekłości. Słupki pójdą w dół, bankster Morawiecki położy wybory samorządowe dla PiS. Sukces!
 • Polacy Panią pokochali i serdecznie dziękują za 2 lata ciężkiej pracy dla Polski.
 • Żadnego asa niestety nie ma.
 • Powiem, co myślę, po prostu. To zła decyzja. Trzymam za panią kciuki i dziękuję za wszystko. To Pani jest Autorką sukcesu PIS.
 • Prezes pobawil się panią jak kukielka i wyrzucił jak zgnite jabłko. Nie współczuję pani tej żenady ani trochę by była pani symbolem łamania prawa i demokracji, obłudy i chamstwa.

Foto: Twitter

Poprzedni artykułNastępny artykuł

21 komentarzy

 1. To raczej w drugą stronę działa – żenująco niski poziom intelektualny ludzi z Przecieszyna pcha ich do pisania pochlebnych komentarzy o tej szefowej bolszewików z pisu. I jak już tu ludzie kilka razy pisali – to pierwszy taki przypadek, że premier odmówił publikacji wyroku TK.

 2. Mieszkańcy Przecieszyna mówią z dumą: jestem z Przecieszyna, tak jak pani premier. Zawistni są tylko mieszkańcy Brzeszcz, którzy w swojej historii nigdy nie mieli nikogo wybitnego, poza licznymi komunistami, których w tym mieście nie brakowało. Ich potomkowie najprawdopodobniej piszą teraz te złośliwe komentarze odnośnie pani premier.

 3. To teraz pani Szydło niech kupi sobie rower na czterech kółkach,żeby mogła dojechać do swego rodzinnego domu.

 4. Poziom umysłowy niektórych osob z Brzeszcz jest bardzo niski, stąd też te głupie komentarze na temat Pani Premier Beaty Szydło, ale cóż nieukow nigdzie nie brakuje.

 5. -Drukuj ten wyrok,
  Beata, drukuj ten wyrok!

  A nie, to nie tak, za późno.

  -Czekaj na wyrok,
  Beata, czekaj na wyrok!

 6. A z czego tu być dumnym? Z rządów populistów, rozdających nasze pieniądze na lewo i prawo? Ktoś z was, brzeszczan, pomyślał co będzie dalej? Że to, że żyje nam się dobrze to skutek światowej koniunktury i regulacji budżetowych poprzedniego rządu? Za to chamstwo i agresja 'patriotycznej części społeczeństwa’ sięgnął zenitu i stał się symbolem 'duchowej przemiany społeczeństwa’. Ale rylom i innym januszom to pasuje…

 7. do brzeszczanie: nie mówić za innych! Znam ogrom ludzi którzy z Beatki nie są dumni! Zresztą nie ma z czego być dumnym. Mam nadzieję, że kiedyś rozliczą ją z jej zachowań. Co z osobami z PiS które trafiły do rad nadzorczych? Też powinni je odwołać. Dobrze, że Beata została odwołana, ale swoją droga bardzo ją Jaruś upokorzył.

 8. Beata straSzydło nie jest już premierem!
  Tak, to prawda – potwierdziła – O tym, że podaję się do dymisji dowiedziałam się dziś w nocy…

 9. -Precz manekinie Bełato – tupnął nogą Wódz Drabiniasty, władca marionetek.
  – Humanoid Mateusz będzie jeszcze bardziej sztuczny i posłuszny, a ty odejdź w hańbie! A ja dalej będę rządził z tylnego siedzenia, bo brak mi odwagi wziąć odpowiedzialność za cokolwiek…

 10. Dziękujemy Pani Premier. Wyrazy szacunku i podziwu za dotychczasowe dokonania oraz obecną postawę. Czas nieco odpocząć przed intensywną pracą zmierzającą do objęcia najważniejszego stanowiska w Państwie. Proszę nie rozdawać broszek bo jeszcze na długo się przydadzą.

 11. Pierwszy premier po 89 roku, który nie opublikował wyroku TK. Pamiętamy…

 12. A pociągi dalekobieżne nie będą się zatrzymywać na stacji Włoszczowa Południe?

Send this to a friend